Co jsou stresory a trauma a proč jsou tak škodlivé? aneb světelné pole jako základ pro buněčnou úroveň těla

12.09.2021

Detekujte svůj skrytý kryptonit

Každý je během svého života vystaven různým škodlivým environmentálním stresorům. Ty včetně strukturální, chemické, emocionální, elektromagnetické, duchovní a neklasifikované kategorie

Těchto 6 kategorií je uvedeno na kolečku zobrazeném na této stránce. Kterýkoli ze stresorů nalezených v těchto 6 kategoriích nejen způsobuje zánět, negativně ovlivňuje mitochondrii na buněčné úrovni, ale může také negativní  vliv na tělo na energetické a biochemické úrovni.

Biochemie každého z nás je jiná, takže environmentální stresory každého budou jiné a stupeň reakce, kterou má tělo na tyto stresory, bude jiný.

Kromě způsobení zánětu, který poškozuje funkci mitochondrií, negativní dopad těchto stresorů také negativně ovlivňuje světelné emise chromatinu v DNA. To narušuje buněčnou biochemii, komunikaci mezi buňkami a řádnou regulaci biofotonového pole těla. Všechny jsou regulovány světlem vyzařovaným chromatinou v DNA. 

Můžete si jej představit jako světelný metabolismus.

Pokud metabolismus biofotonového pole/světla v těle nereguloval správně, pak nebude správně regulovat ani biochemie a biologie těla - kterou biofotonové pole ovládá. 

De-regulace jak biofotonového pole těla, tak biochemie způsobí kaskádu nerovnováhy v celém těle, což povede ke špatnému výkonu a potenciálně špatnému zdraví.

Vlivem těchto stresorů může být negativně ovlivněna také polarita jakékoli ze 13 os nalezených ve 13 jednotlivých polích Biophoton. To může způsobit, že tělo začne přijímat to, co by mělo být špatné, a odmítnout to, co by mělo být dobré. Tento stav může vést k těžké únavě a celkově špatnému zdraví.

První kroky na vaší cestě k optimálnímu zdraví a výkonu jsou:

• Energeticky uvolňující stresory, obnovení správné regulace biofotonového pole a biochemie, zde umí výrazně pomocí Kraniosakrální Biodynamika pracující se světelným energetickým pole těla. Přivádí do těla světlo - onen základ pro správnou komunikaci buněk :). Nemocné tělo lze pod rukami vnímat jako tmavé šedé a bez energie. Než dojde k jakémukoli posunu na úrovni těla, vždy přichází nejprve vlna světla. Tělo dostane dávku energie - my to nazýváme potencí. Nejprve musí mít sílu, aby mohlo změnit věci na buněčné - hmotné úrovni. Děkuji pane doktore.

• Detekce a odstranění skrytých stresorů z prostředí 

• Oprava a omlazení poškozených mitochondrií 

• Podpora mitochondriální energie doplněním správných potravin, doplňků a léčebných modifikátor (naše Fb skupina Skrytá moudrost těla, kde se učíme, co a jak použít)

• Vyrobte nové zdravé mitochondriální prostředí, prostřednictvím mitochondriální biogeneze

Zdroj. Mudr. Michail Kučera - Mitochondrial Wellness

Aktivujte své světelné tělo a podpořte jej od základu