Cítit se dobře, klíč k dobré náladě je ukryt hluboko v těle!

Pokud Vás trápí

- Panické ataky

- Vnitřní neklid

- Extrémní únava

- Úzkosti

- Deprese

- Špatný spánek

- Hůř si pamatujete

- Buší Vám srdce

-Špatně trávíte

- Zažíváte strachy

- Bolí vás záda

- Máte velmi silné symptomy menopauzy

další psychosomatické projevy .....


Pak Vaše tělo jede na plný plyn a hlásí velmi intenzivně zpomal - mám toho dost!


Všechny tyto psychosomatické symptomy jsou známky chronicky zapnuté stresové kaskády a s ní spojené dysfunkce HPA osy (hypothalomo-hypofýza-nadledvinky osa). Kdy tělo jede v módu neustálého výkonu, stresu a tvorby adrenalinu. Tělo potřebuje šlápnout na brzdu, zpomalit a díky tomu začne pro nás vytvářet energii, látky regenerace a radosti.


Jak to udělat?

když ani meditace nepomáhá a všechny techniky selhaly?

Pokud tělo dlouhodobě jede ve stresovém módu, přestane správně používat tu část nervové soustavy, které vděčíme za klid, tvorbu hormonů radosti, tvorbu životní energie, správnou funkci imunitního systému atd. Chceme-li být opět v pohodě a zdraví, bude našim úkolem, znovu zapnout a naučit tělo správně používat brzdu (parasympatickou větev nervové soustavy-nervus vagus), navrátit tělo do tkz. vnitřní dynamické rovnováhy, kdy tělo za určitý časový okamžik šlápne stejně na plyn i na brzdu.

Je to základní rovnováha v našem těle, stejně jako nádech a výdech, den a noc, muž a žena.


Od této vnitřní dynamické rovnováhy se odvíjí funkčnost všech systému v těle (kardio, hormony, trávení, imunita..), energetický metabolismus, regenerace organismu i sociální chování jedince, včetně psychiky.


Kdo jsem já

Jsem BCST terapeut Kraniosakrální Biodynamiky (3letý profesionální výcvik švýcarského institutu ICSB) s osobním prožitkem hluboké posttraumatické stresové poruchy (traumatu), která mne vyřadila na pár let z normálního života. Krátce řečeno zamrzla jsem.

Dotkla jsem se mocných sil a mechanismů jež udržují naše těla při životě a tuto zkušenost předávám dál ve svých sezeních.

Zkušenosti mých klientů

Lucie

Učitel

Daří se mi skvěle, nepamatuji si už pomalu, kdy jsem byla šťastná jen tak, sama od sebe. Na prvním sezení se mi srovnala páteř, na dalších dvou ještě taky trochu pracovala. Ani dvě série rehabilitací neměly takový účinek. A to jsem přišla na terapii z úplně jiného důvodu. 

Petra

Zahradnice

Kraniosakrální Biodynamika mne neuvěřitelným způsobem zklidnila, cítím se jistější, vyrovnanější, mám víc energie a žije se mi lehčeji. Je to pro mne vlastně takový velký zázrak nebo dar z nebes, který mne v životě potkal a byl dán. Vážím si velice toho, že jsem paní Pavlu poznala. NEPOTŤREBUJI ŽÁDNÉ LÉKY NA ÚZKOST a PANICKOU PORUCHU, bez kterých jsme myslela, že už nebudu moci normálně žít. Toto vše přijímám s velkou pokorou a vděčností za to, že jsem měla možnost poznat jak úžasná metoda Kraniosakrální biodynamika je.

Zbyněk V.

Manažer

Na Kraniosakrální terapii jsem se dostal na doporučení kamaráda, kdy jsem potřeboval pomoc při psychických a zdravotních potížích. Velký psychický tlak v zaměstnání, nemoc syna, která zasáhla celou rodinu, mé dlouhodobé bolesti po operaci páteře a ztráta chuti do života.
Těžko, opravdu těžko se popisuje, co moje tělo samo se sebou dělalo již po první návštěvě. Nyní jsem téměř bez bolestí, psychicky vyrovnanější a silnější řešit problémy. Kdo tuto terapii neprožil, nepochopí. Je to opravdový start k radosti do dalšího života.
Moc Vám, Pavlo, děkuji

Co Vám Kraniosakrální Biodynamika přinese?


- úlevu od všech psychosomatických poruch

- zmírnění či ´úplné odeznění panických atak

- zlepšení nálady a dobití baterek

- lepší spánek

- vnitřní klid a nadhled

- odstranění bolesti zad i hlavy

- lepší emoční stabilitu, zmírnění agrese a hyperaktivity

- zmírnění strachu

- zmírnění či úplné odeznění deprese a úzkosti

- lépe se Vám bude hubnout

- menopauza se stane přítelkyní, ne strašákem

-zlepšení funkčnosti hormonálního, imunitního, trávícího i kardio systému

- celkově posílí Vaši odolnost i psychikuCena Kraniosakrální Biodynamiky

Kraniosakrální Biodynamika (90min.) 1 200Kč

Balíček 3 ošetření  3 000Kč, ušetřím 600Kč

Balíček 6 ošetření 5 000Kč (možné i formou dvou splátek), ušetřím 2 200Kč

Chci si domluvit schůzku

Letohrad, Rychnov nad Kněžnou, Hradec králové