︵︶  Blog  ︵︶

Matka příroda nám dala do vínku milosrdný dar - osvobození od bolesti. Pojďme se na problematiku traumatu (psychosomatiky, posttraumatické stresové poruchy) podívat od začátku.

Předpokládá se, že variabilita srdeční frekvence (HRV) bude v blízké budoucnosti v grafech pacientů běžná jako puls, krevní tlak nebo teplota. HRV je uznávaným standardním lékařským testem od roku 1996 a nyní je stále více populární v oblastech kosmického výzkumu, kardiologie, endokrinologie, výzkumu autismu, sportovních věd, proti stárnutí,...

Mitochondriální medicína se vyvinula za posledních 30 let. V současné době je stále více výzkumů, které naznačují, že produkce mitochondriální energie hraje klíčovou roli při udržování zdraví buněk, buněčné komunikaci, regulaci buněk a kontrole buněčného dělení. Nemělo by být překvapující, že vzhledem k základní roli mitochondrií při zachování...

Autonomní nervový systém ANS reguluje a řídí váš metabolismus a metabolické programy. "Autonomní" pochází z kořenového slova "Automatické", což znamená, že ANS funguje nezávisle na naší vědomé mysli. Někteří lidé rádi odkazují na autonomní nervový systém jako automatický nervový systém.

Dotek představuje láskyplnou péči a bezpečí, která je velmi úzce spojená s naší reakcí těla na stres a celkovou odolností.

V naší druhé lekci nám Dr. Joe Dispenza odhalí, proč je pro nás tak těžké uskutečnit v našich životech nějakou změnu - i když si ji opravdu z celého srdce přejeme. Jak se dozvíš, mnoho lidí je závislých na životě, jaký ve skutečnosti vůbec nechtějí - nebo dokonce na životě, který si sami nezvolili.

Udělejte svůj první krok k vyléčení právě dnes!

Domluvte si se mnou svůj termín ošetření.