︵︶  Blog  ︵︶

NEJSME POUZE HMOTOU, ALE MNOHOVRSTEVNÉ BYTOSTI PROPOJENÉ PLNĚ S POLEM PŘÍRODY A VESMÍRu.

Klíč k uzdravení psychiky, je ukryt v těle, ne v mysli. Chceme-li být šťastní, zvládat životní výzvy je potřeba splnit určité podmínky, které tělo potřebuje, aby pro nás vytvořilo dobrou náladu.


Hormony jsou rozpustné v tucích a správná hladina tuků v těle zajišťuje správný chod hormonální soustavy. Funkční hormonální systém je klíčový pro psychickou pohodu a životní nadhled. Opět další velkou lží, cíleným mýtem systému od potravinového průmyslu až po ten zdravotní, je nakukat nám, že živočišný tuk nám škodí.

Princip Kraniosakrální Biodynamiky tkví v tom, že hledá a podporuje zdraví. Zdraví ve smyslu biodynamické síly, která nám stvořila život a udržuje v chodu samo uzdravovací mechanismy lidského těla.

Aktivace vlastních samo uzdravovacích mechanismů a nebo chemie jež řeší pouze symptom, ale příčinu neřeší? Klíč je ukryt v těle, princip uzdravení je velmi jednoduchý, na druhou stranu může být náročný pro dobu v níž žijeme. Každý z nás je součástí celku, na každé buňce v těle záleží, zda tělo bude plné síly a nebo zkolabuje v nemoci.

Jsme božské bytosti, propojené se silami vesmíru a přírody. Každá buňka v těle reaguje na vesmírný nádech a výdech, který je odrazem našeho metabolismu. V naší práci ji říkáme Primární respirace.

Deprese a úzkosti jsou projevem selhání sebe regulačních, sebe uzdravujících mechanismů těla, které velmi úzce souvisí s kondicí buněk, mikro výživou, buněčnou energií ATP a regulací autonomního nervového systému.

Udělejte svůj první krok k vyléčení právě dnes!

Domluvte si se mnou svůj termín ošetření.