︵︶  Blog  ︵︶

Lidská psychika je řízena hormonálním systémem, který je řízen autonomním nervovým systémem a ten reaguje na stav naší vnitřní dynamické rovnováhy, který je řízen jeho dvěma větvemi - parasympatikus, sympatikus - brzda, plyn.

Jsme celistvá bytost, kdy žádná z částí našeho těla, vnímání není oddělena. Vše se vzájemně doplňuje a vzájemně vylaďuje.Každá životní událost od dob našeho početí je uložena v buněčné paměti a ovlivňuje náš pocit bytí i zdraví jako takového.Velmi často, řekla bych v 99% je náš život utvářen hlubokými proudy, které formovali naši osobnost již v...

DEPRESE, ÚZKOST, ÚNAVA, NESPAVOST, SNÍŽENÁ IMUNITA....

Sebe-léčivé, sebe-řídící, sebe-organizující síly v těle jsou přírodní síly, které procházejí našim tělem a vytvářejí pravidelný jemný rytmus, který udržuje řád a organizaci na úrovni buněk a tkání.
Tělu vládne neuvěřitelný řád a pořádek, naše těla jsou postavena jako cyklický stroj, který ovládá...

CO JE ZÁKLADEM SEBE-LÉČIVÝCH, MECHASMŮ TĚLA? A JAKOU SPOJITOST TO MÁ S LOCKDOWNY a JEJICH HESLEM - ROZDĚL A PANUJ!

Co je autonomní nervový systém? Autonomní nervový systém ANS reguluje a řídí váš metabolismus a metabolické programy. "Autonomní" pochází z kořene slova "Automatický", což znamená, že ANS funguje nezávisle na naší vědomé mysli. Někteří lidé rádi odkazují na autonomní nervový systém jako na automatický nervový systém.

Základním záměrem a pilířem Kraniosakrální Biodynamiky je zmírnit úroveň stresu v těle. S tím přichází hluboké uvolnění, důvěra a možnost projevu biodynamických sil, jež kolují naším tělem a udržují jej na živu. V hlubokém klidu si systém šahá k hlubokým zdrojům léčení, jež jsou napojeny na autonomní nervový systém, který na fyziologické úrovni...

V naší druhé lekci nám Dr. Joe Dispenza odhalí, proč je pro nás tak těžké uskutečnit v našich životech nějakou změnu - i když si ji opravdu z celého srdce přejeme. Jak se dozvíš, mnoho lidí je závislých na životě, jaký ve skutečnosti vůbec nechtějí - nebo dokonce na životě, který si sami nezvolili.

Udělejte svůj první krok k vyléčení právě dnes!

Domluvte si se mnou svůj termín ošetření.