︵︶  Blog  ︵︶

Všechny tyto symptomy jsou způsobeny nevyrovnaným autonomním systém, kdy převahuje aktivace sympatické větve nervového systému. Ta řídí veškeré procesy týkající se akce - řídí strategii přežití (signalizační) - bojuj, uteč nebo zamrzni. Což vytváří v těle obrovský vnitřní neklid, neposednost, ubírá na pozornosti, vytváří kolotoč myšlenek v hlavě.

Tři části mozku - neocortex, limbický mozek a plazí mozek (mozeček a mozkový kmen). Svatá trojice uložená v útrobách těla, trojice, které vděčíme za to kdo jsme, jak se cítíme, jak se chováme, jak nám slouží zdraví, jaké vztahy zažíváme atd. Plné zdraví se projevuje koherentním fungováním - vzájemnou spolupráci všech tří části mozku.

Mým záměrem v praxi je stabilizovat systém klienta tak, aby našel své zdroje, smysl života, svou vnitřní sílu, postavil se pevnýma nohama na zem a pevně uchopil kormidlo svého života do svých rukou. Pak jej v klidu můžete kdykoli vysadit. Není totiž návykový, na rozdíl od antidepresiv!

Kandida je jednobuněčná houba, která tvoří část naší mikroflóry spolu s dalšími živými organismy. Pokud je mikroflóra v rovnováze, lidskému tělu nevadí a kandida nám neškodí.

Dovolím si za sdílet článek ze stránek PŘÍRODA LÉČÍ o stresu, stresové kaskádě a jaký konkrétní dopad má pro tělo. Článek výstižně popisuje základní mechanismus v těle, jež nás udržuje zdravými. Já jsem moc vděčná, že mi život propojil Kraniálku s Bioregulační medicínou. Medicínou, která umí vše změřit. Zároveň nastavit léčbu tak, aby se snížilo...

Je vědecky potvrzeno, že lidské tělo je pouhá energie. Když vědci rozložili buňky, atomy do nejmenších částí, zjistili, že ty nejmenší částice jsou jen shlukem energie. Lidské tělo je v podstatě pulsující energetickou koulí vibrací, které se buď vzájemně podporují a nebo nás vedou k nemoci a vnitřnímu zoufalství.

Panická ataka (nebo také panický záchvat) je epizoda vnitřního neklidu, úzkosti a intenzivního strachu, která se obvykle dostaví bez zjevné vnější příčiny. Někdo se s tímto stavem potká pouze jednou za život, u pacientů s panickou poruchou se však záchvaty opakují v pravidelných intervalech.

Všechny léky k uzdravení už v těle jsou. Lze se k nim dostat, pokud vyladíme tělo takovým způsobem, aby se mohly tyto léky volně sdružovat, slyšet nářky a uzdravovat postižené. Nikdo se mi nestalo, že bych na předních policích boží lékárny - lidského těla -neviděl vyskládané ty nejlepší léky.

Udělejte svůj první krok k vyléčení právě dnes!

Domluvte si se mnou svůj termín ošetření.