︵︶  Reference od klientů  ︵︶

Jana S.

Učitel

K paní Pavle mě dovedla "náhoda". Se zhoršujícím se Tinnitem a bolavými zády jsem v jedné diskuzi narazila na termín Kraniosakrální biodynamika a se zájmem jsem začala hledat, jestli to dělá někdo v mém okolí. Žamberk pro mě byl uspokojující, tak jsem se objednala. Netušila jsem v tu chvíli vůbec, co všechno dokážeme během čtyř sezení odkrýt, jak najednou dokážu během pár dní vyřešit záležitosti, do kterých bych se jindy nepustila snad nikdy. Hned po prvním sezení mi polevily záda. Pak jsme narazily na trauma z dětství, na kterém úspěšně pracujeme. Dokázala jsem překonat strach mluvit se svou rodinou o tématech, které pro mě byly do té doby nepřípustné, ale zároveň byly zdrojem právě toho traumatu. Neskutečně se mi ulevilo. Dokážu teď více vnímat přítomnost, moje hlava začíná být lehčí od všech těch myšlenek, které se v ní neustále honily, někdy dokáže i na chvilku vypnout, což předtím takhle nikdy nedokázala. Mám více energie a lepší náladu. Už zvládnu i chvilku meditovat. Dokážu se sama na maličkou chvíli za soustředit na tu energii v sobě a pocítit ji. Je to neskutečně osvobozující. Paní Pavla je skvělým průvodcem v této cestě a dobrou oporou i podporou. Těším se na další pokroky, které uděláme. Děkuji. 

Jana S.

Podnikatelka

VYHOZENÁ ČELIST: Kranio určitě doporučuji, protože už poprvé jsem vnímala, že se něco děje, vždy se něco posunulo a po 4. návštěve, kdy jsem měla už 1,5 roku vyhozenou čelist a tvrdili mi, že operace bude jediné řešení, je čelist zpět. 

Takže mooooc děkuji 👍👍👍🤗 

Iva 

Účetní

Kraniosakrální terapie mi přináší klid a odproštění se od starostí všedních dnů. Obzvláště tedˇ v náročném stresovém daňovém období. Kdy mi velmi pomáhá zvládat pracovní stres a napětí po psychické stránce. Od problémů, které mne dříve pohlcovaly si držím odstup. A v neposlední řadě - od věčného sezení u počítače mi ulevuje od bolestí zad a krční páteře především. Děkuji

Zbyněk V.

Manažer 

Na Kraniosakrální terapii jsem se dostal na doporučení kamaráda, kdy jsem potřeboval pomoc při psychických a zdravotních potížích. Velký psychický tlak v zaměstnání, nemoc syna, která zasáhla celou rodinu, mé dlouhodobé bolesti po operaci páteře a ztráta chuti do života.
Těžko, opravdu těžko se popisuje, co moje tělo samo se sebou dělalo již po první návštěvě. Nyní jsem téměř bez bolestí, psychicky vyrovnanější a silnější řešit problémy. Kdo tuto terapii neprožil, nepochopí. Je to opravdový start k radosti do dalšího života.
Moc Vám, Pavlo, děkuji 

Tereza S.

Kosmetička

Kranio je i velmi užitečné při samotném porodu: 

Chtěla bych tímto opravdu upřímně poděkovat za neskutečný a nezapomenutelný zážitek u mého porodu, při kterém Pavla díky Bohu mohla být součástí. Po 30 hodinách, kdy jsem rodila po vyvolání ještě bez ní, bez postupováni a otvírání jsem na poslední chvíli poprosila právě jí, zda-li by nemohla nachvíli za mnou přijet do porodnice, že už si nevíme rady jak se pohnout dál, úplně bez sil a v celkovém vyčerpaní, kdy jsem si fakt sáhla na své dno, musím říct, že to co se odehrálo po jejím příjezdu bylo naprosto neskutečné, najednou se porod do půl hodiny rozjel, otevřela jsem se na neuvěřitelných 8 cm po těch X hodinách, kdy se nedělo vůbec nic..Jen neúnosné bolesti zesilujících kontrakcí, ale bohužel nepostupujících. Je to naprosto dokonale sečtělá žena, která rozumí tomu co dělá, naučila mne úplně jinou techniku dýchání, díky které jsem zvládla porodit 5 kg dceru, přirozenou cestou a bez jakéhokoliv látky proti bolesti, opravdu díky její přítomnosti a okamžiku, v jakém můj porod intuitivně vedla, si mohu dovolit říct, že moje tělo snad začalo samo produkovat protibolestivé látky v těle, v kombinaci s její kraniosakrálni technikou mne dokázala opravdu během pár hodin posunout tam, kam jsem se sama neposunula za 30 hodin. Chtěla bych tímto říct, že tuto ženu vřele doporučuji kteréhokoliv nastávající mamince, která se bojí porodu a cítí potřebu mít někoho u sebe jako oporu, kdo rozumí celému procesu porodu, tak jako právě Pavla, která ví jak navodit ženskému tělu přirozený a skoro bezbolestný porod, nebo alespoň bolesti ve velké míře utlumit. Myslím že má daleko větší schopnost pomoct ženě přivézt na svět dítě, než kterákoliv dula nebo porodní asistentka, toť můj názor. Ještě jednou děkuji Pavli.

Marie H.

Asistentka

Terapie mi nastartovala léčení žaludku. Do té doby jsem nemohla vynechat Omeprazol, byť jsem se o snižování dávek mnohokrát pokoušela. Teď už jej prakticky neberu, nebo jen výjimečně. Dva roky jsem nemohla vit. C, nic ani malinko kyselého a různé další potraviny včetně spousty zeleniny, ovoce, čaje s kofeinem,... Teď už mohu jak vit. C, pár kapek citrónu do vody či naředěný džus, mandarinku. Vychutnávám to jako požitek :-).

Pavlína N.

Personální manager

Velice Vám děkuji za dnešní terapii, musím říct, že jsem měla velká očekávání, ale skutečný efekt byl neuvěřitelný. Našla jsem v sobě odvahu a sílu jít za svým cílem a jsem o tom přesvědčena že to skutečně dokáži. Když jsem k Vám šla cítila jsem se vyčerpaná a bez energie a nyní mám energie a síly tolik, že se těším na realizaci svých životních kroků, k lepšímu a spokojenějšímu životu a naplnění šťastného života jak v podnikání tak i v rodině. Děkuji Vám a těším se na další spolupráci. 

Jirka B.

Manažer 

Na Kranio chodím, protože mi to přináší uvolnění a velký vnitřní klid, který přetrvává a mě posouvá...rád budu se budu dál vnitřně  usmívat. Moc děkuji JB

Katka L.

Máma na rodičovské dovolené

Super po absolvování pár ošetření mne odezněla panická ataka, která mi dělala stavy, že jsem "mimo".

Cítím se daleko lépe, dokáži lépe zvládat běžné situace v životě a začínám cítit své emoce.

Moc děkuji a určitě budu pokračovat.

Leona L.

Masérka

Na "kranio" jsem byla zatím 4 krát a rozhodně budu pokračovat. Vnímám velký potenciál ke změnám, které pomalu, postupně probíhají, vnímám moudrost těla léčit traumata a zvolit si způsob a rychlost uzdravování, je to zajímavá a napínavá zkušenost, a vždycky to je super. A co je nejvíc nejlepší je, že mi poprvé v životě není zima. Krásné dva měsíce už mi je teplo. Kdo neprožil, nepochopí. Změna k nezaplacení :-).
Moc Vám, Pavlo, děkuji, jste úžasná.

Helena

Obchodní manažer

Silná a bolestivá PMS.

Již ve 12 letech jsem měla svou první menstruaci, která mne provází už 30let.

Má menstruace byla vždy velmi bolestivá, spojená s silným PMS  (někdy už několik dní předem velmi bolestivá prsa, migrény, vnitřní neklid, únava, zvracení..) Jelikož si to tato doba žádá a já vždy "musela" fungovat na 1000%, znáte to ..práce, rodina, děti, starosti...každý měsíc v tyto dny jsem polykala tabletky (několik , aby mi pomohly tyto dny zvládnout). Nemusím mluvit o tom, co ta chemie způsobuje v našem těle..... Krom toho, že na chvíli ustaly ty nesnesitelné bolesti, vše ostatní přetrvávalo. Vždy jsem tyto dny nenáviděla a trpěla. Dnes po tolika letech, díky Kraniosakrální Biodynamice, miluji svoje ženství, po tolika letech trápení, nemám bolesti a dokonce ustoupily i ostatní PMS potíže. Snad jen první den při menstruaci mírný tlak v podbřišku. Podotýkám, že již několik měsíců prožívám bezbolestnou menstruaci bez chemie a tabletek, bez nenávisti k mému ženství. Ten pocit je opravdu k nezaplacení. Kraniálce je opravdu pecka, MOC DOPORUČUJI  a ne jen na PMS !!! Odbourala mi řadu jiných symptomů, se kterými jsem se dlouhou dobu potýkala. Moc děkuji H.H.

Hana H.

Máma na rodičovské dovolené

Rozhodně doporučuji. Kdo nezkusil asi nepochopí. Vlastně ani po 4. návštěvě hlava nechápe, co tělo dokáže. Nevím jak, ale funguje to. Došla jsem k velmi výraznému posunu tím správným směrem ve své psychosomatice. Při každé návštěvě projdou tělem různě intenzivní vlny energie, ale vždy jinak a v jiných částech těla. A to člověk jen leží, dýchá a vnímá svoje tělo. Je to opravdu fascinující.

Svata S.

Magistra farmacie

Mechanismus účinku jsem ještě nepochopila, ale to je vlastně jedno. Myslím, že důležité je to, jak se cítím a mně je fajn. Už zase žiji a ne jen přežívám. Mám chuť do nových věcí, dělám plány, pořád mám něco před s sebou. Jistotu už začínám nacházet v sobě. A to je skvělé. PROSTĚ MÁM CHUŤ DO ŽIVOTA ! !! Pro člověka, který ztratil jistoty a pevnou půdu pod nohama, to je opravdu úžasné. Nebylo to hned, ale dočkala jsem se. Takže, Pavla děkuji :) S.S 

Veronika J.

Učitelka

Ke Kraniosakrální biodynamice jsem se vrátila v rámci přípravy na porod. Pořád jsem měla dojem, že mám času dost, nicméně jsem od Pavly na terapii dostala informaci, že se miminko hlasitě hlásí o svůj prostor a je připravené se prodrat na svět. Domluvily jsme v zápětí ještě jedno setkání, kde ohlasy miminka byl ještě silnější a já jsem konečně povolila, že už to může být kdykoliv. Další setkání jsme už domluvit nestihly, Začalo to prasklou plodovou vodou. Postupně se mi začínaly ozývat lehké kontrakce a porodní asistentka mi sdělila, že na noc již radši musím do porodnice a budu čekat tam (sama, protože to na brzký porod vůbec nevypadalo). Jelikož velmi špatně zvládám kontakt, tlak, pozornost vůči mě, dostala jsem se do stresu, sama jsem být nechtěla. Po pár hodinách, kdy se vše úplně zastavilo jsem napsala Pavle o pomoc. Vyšla mi vstříc a už během terapie se vše začalo opět rozjíždět a to podstatně silněji... Nicméně stres opět sehrál svoji roli a při návštěvě porodnice zmizelo otevření, kontrakce a bylo i dost plodové vody, tak mě poslaly domů... Neměli jsme to kousek, cesta zpět byla už hodně náročná, opět se vše rozjelo a to mnohem silněji a za 2 hodiny jsme jeli zpět. Příjem už probíhal na porodním boxu, protože se to porodní asistentce už nezdálo. A ani ne hodinu po příjezdu do areálu nemocnice jsme měli syna v náručí. Až teď zpětně si uvědomuji, kolik bezpečí mi to při pozastaveném porodu dodalo. Ač Kraniosakrální Biodynamiku snáším velmi obtížně, protože mám problém s fyzickým kontaktem dostávám od Pavly dostatek prostoru, času a podpory, abych vše zvládla a byla schopná bezpečně odejít. Děkuji.

Lucka G.

Podnikatelka

Ke Kraniosakrální biodynamice jsem putovala dlouhou cestou přes další hlavně asijské techniky. Volání této metody jsem zaslechla až v momentě, kdy jsem zažila ošetření shiatsu ve vodě, a tam si uvědomila, jak moc mi na tělesné úrovni chybí moře. Kranio se stalo takovým mým mořem v Česku.

Vlastně až teď zpětně, když píšu tyhle řádky, jsem si uvědomila, co mi "kraniálka" dala. Co jsem vlastně celou dobu hledala, ale nevěděla jsem to.

Tedy hlava to nevěděla, ale moje tělo to vědělo.

Hledala jsem klid. Hluboký klid. V těle. A ten mi pomohl postupně zpracovat moje výbuchy hněvu a vzteku, o kterých jsem nevěděla, odkud pochází a velmi mně bránily v mém životě.

Jsem moc ráda, že jsem našla Pavlu. Prošla náročným výcvikem, a tak má co předávat. Klienta krásně vede na jeho cestě. 

Pavlo, ještě jednou DĚKUJI

I.P.

Účetní

Kraniosakrální terapie mi v první řadě přináší zklidnění od vnitřního napětí. Odpoutání se od kolektivního nevědomí a neustálého shonu. Během terapie cítím a vnímám světlo a lepší napojení na na Vyšší vědomi, Zdroj.
V neposlední řadě mi výrazně ulevuje od menstruačních bolestí a ženských problémů, které byly prvotním důvodem, proč jsem tuto metodu vyhledala.
Z celého srdce můžu tento zázračný dotek Boha jen doporučit.
I.P. 

J.K

Učitel

Během dvouměsíční terapie se mi úplně změnil svět. Vše neřešené a nevyřešené se začalo měnit a posouvat. Vše začalo mít nový směr, cíl a hlavně s vidinou řešení přišla nová energie. Nevěděla jsem co mě čeká a jak tato ošetření probíhají a fungují. Rozhodla jsem se zkusit nemyslet a o všem nepřemýšlet. Neřešit, zda za ty peníze bude nějaký výsledek. Rozhodla jsem se chtít změnu, neřešit hlavou, naučit se maličko vnímat své pocity a své tělo. Poznat "svět" mně do této doby málo známý, opomíjený a obcházení. Nezbývá než doporučit....😉.....J.K

Lenka J.

Sociální pracovnice


Teda musím Vám napsat, je mi o dost líp.

Hana L.

Domácí práce

Vystřelování bodavé bolesti: Na Kranio jsem chodila už před rokem, kdy mne série 6 ti ošetření velmi pomohla. Vzhledem k tomu, že jsem prošla velmi náročným obdobím, kdy mne umřela maminka, se mne poměrně zhoršil můj zdravotní stav. Hodně mne trápily bolesti zad, vystřelování bodavé bolesti do levého stehna a psychika spojená s nespavostí. Zkusila jsem znovu Kranio, které ani tentokrát nezklamalo. Bolest zad výrazně ustoupila, vystřelování ustalo a po psychické stránce se cítím daleko silnější a optimističtější. H.L. 

Petra M.

Maminka na mateřské

S Pavlou a Kraniosakrální biodynamikou jsem se poprvé setkala, když jsem hledala pomoc při zdravotních potížích po potratu v druhém trimestru a doktorka nenašla příčinu mých potíží. Byly 4 měsíce po potratu, kdy jsem zašla za Pavlou, která mě ošetřila kraniosakrální biodynamikou. Po ošetření můj problém odezněl a dokonce jsem hned i znovu otěhotněla a miminko bezpečně donosila až do 40. týdne, kdy jsem Pavlu opět vyhledala. Tentokrát jsem hledala rovnováhu a víru v samu sebe, že porod zvládnu - po prvním komplikovaném porodu jsem měla z druhého obavy. Po ošetření jsem se cítila vyrovnanější, silnější. O tři dny později se mi přirozenou cestou bez komplikací narodil krásný chlapeček. Tímto Pavle děkuji za její pomoc na mé cestě stát se opět matkou.

Nikola H.

Magistra farmacie

Byla jsem dnes u Pavly na kraniálce a bylo to úžasné. Jsem na začátku těhotenství a jsem velmi unavená. Po dnešní terapii se moje energie zklidnila a tím ze mě odpadla i únava. Když jsem slezla z lehátka, měla jsem pocit, že bych mohla jít skály lámat 😀 (a předtím jsem sotva držela otevřené oči 😃) Pavli, díky!!!!

Jsem v sedmém nebi. 

Hana S.

Asistentka

Od mala jsem velmi úzkostný člověk, plný strachu a napětí. Na doporučení jsem šla vyzkoušet. Vůbec jsem tomu nedávala šanci. Musím říct, že po absolvované sérii jsem byla velmi mile překvapena. Cítím se lépe, jsem stabilnější, už tolik nevyskakuji jako čert v krabičce a život je lehčí. Potvrzení mne mě dal můj syn, který měřil mobilní aplikací vnitřní stres a varoval mne, že je extrémně vysoké. Po dvou měsících mě měřil znovu, hodnota stresu se výrazně snížila. Divil se, jak jsem to udělala. Moc děkuji Pavlo. Je mi o hodně líp než před tím. Určitě časem zase přijdu :)

Katka B.

Máma na mateřské dovolené

Kraniálka mě velice pomáhá, vše se porovná, prosvíti. Po 1.ošetrení jsem jela domů odpočatá, vysmátá, happy😉. Dokáže zklidnit a porovnat Vaši mysl i tělo. Doporučuji. 

Yveta P.

Právnička

Super s Kraniálkou zvládám stres a napětí v práci s přehledem. Díky Kraniu si tolik věcí neberu a jsem v pohodě. Život si více užívám, jsem daleko více v klidu.

Udělejte svůj první krok k vyléčení právě dnes!

Domluvte si se mnou svůj termín ošetření.