Léčba psychosomatických potíží a traumatu  ︵︶  pomocí Kraniosakrální Biodynamiky  ︵︶

"Trauma není událost sama, ale reakce těla na ni!"

Pravda je taková, že každá životní událost není jen ve "Vaší hlavě", zanechává na Vašem těle skutečný fyzický otisk, napadá Vaši paměť a mění Váš mozek. 

Probudím uvnitř Vás obyčejný zázrak léčení

Každá životní zkušenost, kterou prožíváte, nese svůj fyzický projev v těle. Pokud tuto zkušenost vnímáte jako zahlcující, zdrcující, či trvá příliš dlouho, zanechává otisk ve tkáních a čase je mění. Nejprve se u Vás může projevovat jako psychosomatický problém:

 • Panická ataka

 • Pocit strachu a bezmoci

 • Syndrom vyhoření

 • Únavový syndrom

 • Latentní tetanie

 • Zapomnětlivost, zmatenost, nesoustředěnost

 • Nespavost

 • Snížená schopnost organizovat a plánovat

 • Trauma a šok

 • a jiné

Možná stále častěji pozorujete řadu tělesných potíží: chronické bolesti zad, migrény, silný PMS, bušení srdce, návaly horka a zimy, trávicí problémy, pocity nevolnosti atd. 
Rozumím vám, sama jsem zažívala podobné obtíže.

Víte, že všechny tyto potíže můžou časem přerůst ve vážné onemocnění?!

Kraniosakrální Biodynamika aktivuje síly podporujíjcí uzdravení

Klíč k uzdravení máte ukrytý hluboko ve svém těle

v Kraniosakrálním systému, který ovládá schopnost zůstat zdravý

Schopnost sebe-léčení, sebe-regulace živého organismu, je vlastnost, které vděčíme za to, že když onemocníme uzdravíme se, když si zlomíme nohu, noha sroste, když se řízneme, rána se zacelí a zahojí, když jsme ve stresu, jsme schopni se uklidnit, když procházíme zármutkem, časem se opět dostaví pocit radosti.

Seberegulace k nám promlouvá každým okamžikem formou tělesných vjemů a pocitů, kterým velmi často nevěnujeme pozornost. Jsou to signály vycházející z nitra těla, které nám dávají najevo, zda jsme nebo nejsme v souladu sami s sebou, vztahy, prostředím ve kterém žijeme, životním stylem, stravou atd.

Potlačujeme-li dlouhodobě tyto signály, které k nám promlouvají skrz svalové, trávicí, hormonální, nervové, imunitní, aj. reakce v těle, dochází časem k bolesti, nemoci a všem výše zmíněným psychosomatickým potížím.

Naslouchající dotek, přijetí bez podmínek a plná přítomnost jsou základní nástroje léčení

Schopnost lidského těla následovat toho druhého na podprahové úrovni je základním nástrojem Kraniosakrální Biodynamiky.

Kranioskrální terapeut dokonale ovládá své tělo, umí se naladit na Dech života - životodárnou biodynamickou sílu prostupující tělo. Funkce Dechu života je tvořit a udržovat život. Přináší do těla pravidelný řád a rytmus, který je základním předpokladem plného zdraví.

Kombinace naslouchajícího doteku, bezpodmínečného přijetí a bezpečného prostoru dává možnost plně se odevzdat moudrosti těla a jejímu vrozenému plánu léčení.

Ing. Pavla Moravcová

︵︶  certifikovaná BCST terapeutka   ︵︶

Vím, jaké to je, ztratit moc nad svým životem a být jen loutkou okolností. Před několika lety jsem následkem traumatu se 2 malými dětmi ztratila smysl života. Ztratila jsem sebe a spadla jsem na velmi hluboké dno.

Kromě tělesných symptomů jako únava, migrény, bušení srdce, jsem totálně ztratila samu sebe, zažívala pocity, že jsme mimo, úplně mne zkolabovala paměť a schopnost si cokoli zařídit a zorganizovat. Můj mozek nedokázal rozeznat, že před s sebou vidí věc, kterou jsme v tu chvíli potřebovala. Má sebedůvěra a sebe hodnota se propadla tisíc sáhů pod zem.

Kraniosakrální Biodynamice vděčím za svůj návrat do života. Vystudovala jsem 3letý profesionální výcvik Kraniosakrální Biodynamiky ve Švýcarsku (International Institute for Craniosacral Balancing). Během něj jsem slíbila sama sobě, že budu léčit, mluvit a psát o tom, co se děje, projde-li člověk hlubokým strachem a bolestí, které jsou v tu chvíli silnější, než on. Protože trauma skutečně zanechává fyzický otisk v těle a mění charakter člověka.

S čím Vám mohu pomoci?

 • Odstranit symptomy panické ataky (bušení srdce, úzkosti, strach, pocity zloby, nadměrné pocení, disociace = být mimo, chronická únava), syndrom vyhoření, deprese atd.
 • Ulevit od nevysvětlitelných bolestí páteře, hlavy, čelistí atd.
 • Vnést vnitřní klid a nadhled nad životní situací
 • Dobít ztracenou energii
 • Najít smysl a chuť do života
 • Získat pocit jistoty a důvěry sama v sebe

Komu již Kranio terapie pomohla?

Jani S.

Podnikatelka

VYHOZENÁ ČELIST: Kranio určitě doporučuji, protože už poprvé jsem vnímala, že se něco děje, vždy se něco posunulo a po 4. návštěve, kdy jsem měla už 1,5 roku vyhozenou čelist a tvrdili mi, že operace bude jediné řešení, je čelist zpět. A už měsíc je vše ok. Takže mooooc děkuji 👍👍👍🤗  

Zbyněk V.

Manažer 

Na Kraniosakrální terapii jsem se dostal na doporučení kamaráda, kdy jsem potřeboval pomoc při psychických a zdravotních potížích. Velký psychický tlak v zaměstnání, nemoc syna, která zasáhla celou rodinu, mé dlouhodobé bolesti po operaci páteře a ztráta chuti do života.
Těžko, opravdu těžko se popisuje, co moje tělo samo se sebou dělalo již po první návštěvě. Nyní jsem téměř bez bolestí, psychicky vyrovnanější a silnější řešit problémy. Kdo tuto terapii neprožil, nepochopí. Je to opravdový start k radosti do dalšího života.
Moc Vám, Pavlo, děkuji  

Nechte zářit své vlastní světlo

AKCE: Pro nově příchozí první tři ošetření, za cenu dvou!

Moc dobře vím, že udělat první krok je těžké.

Nabízím Vám první tři kroky - tři ošetření za cenu dvou.
To už je počátek cesty, během níž se můžete zbavit chronické bolesti, či napětí a začít vnímat život z té lepší stránky.
Na začátku je důležité vybudovat v systému sílu a zdroje. Proto jsou tři ošetření základem, na kterém je možné stavět dál.

Cena jednoho ošetření je 900 Kč / 90 min., ale
první tři ošetření získáte jen za 1 800 Kč (místo 2 700 Kč). 
Platba celé částky předem.

Najdete mě v Rychnově nad Kněžnou nebo Kostelci nad Orlicí (Královehradecký kraj).

Objednat se můžete:

 • na tel. 702 439 143
 • vyplněním kontaktního formuláře

Udělejte první krok právě dnes

domluvte si se mnou svůj termín ošetření

Objednání služby se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami.