Služby

Klíč k uzdravení máte ukrytý hluboko ve svém těle

v Kraniosakrálním systému, který ovládá schopnost zůstat zdravý

Schopnost sebe-léčení, sebe-regulace živého organismu, je vlastnost, které vděčíme za to, že když onemocníme uzdravíme se, když si zlomíme nohu, noha sroste, když se řízneme, rána se zacelí a zahojí, když jsme ve stresu, jsme schopni se uklidnit, když procházíme zármutkem, časem se opět dostaví pocit radosti.

Seberegulace k nám promlouvá každým okamžikem formou tělesných vjemů a pocitů, kterým velmi často nevěnujeme pozornost. Jsou to signály vycházející z nitra těla, které nám dávají najevo, zda jsme nebo nejsme v souladu sami s sebou, vztahy, prostředím ve kterém žijeme, životním stylem, stravou atd.

Potlačujeme-li dlouhodobě tyto signály, které k nám promlouvají skrz svalové, trávicí, hormonální, nervové, imunitní, aj. reakce v těle, dochází časem k bolesti, nemoci a všem výše zmíněným psychosomatickým potížím.

Naslouchající dotek, přijetí bez podmínek a plná přítomnost jsou základní nástroje léčení

Schopnost lidského těla následovat toho druhého na podprahové úrovni je základním nástrojem Kraniosakrální Biodynamiky.

Kranioskrální terapeut dokonale ovládá své tělo, umí se naladit na Dech života - životodárnou biodynamickou sílu prostupující tělo. Funkce Dechu života je tvořit a udržovat život. Přináší do těla pravidelný řád a rytmus, který je základním předpokladem plného zdraví.

Kombinace naslouchajícího doteku, bezpodmínečného přijetí a bezpečného prostoru dává možnost plně se odevzdat moudrosti těla a jejímu vrozenému plánu léčení.

Ing. Pavla Moravcová

︵︶  certifikovaná BCST terapeutka   ︵︶

Vím, jaké to je, ztratit moc nad svým životem a být jen loutkou okolností. Před několika lety jsem následkem traumatu se 2 malými dětmi ztratila smysl života a byla připravená odejít. Ztratila jsem sebe a spadla jsem na velmi hluboké dno.

Kromě tělesných symptomů jako únava, migrény, bušení srdce, jsem totálně ztratila samu sebe, zažívala pocity, že jsem mimo, úplně mi zkolabovala paměť a schopnost si cokoli zařídit a zorganizovat. Můj mozek nedokázal rozeznat, že před s sebou vidí věc, kterou jsem v tu chvíli potřebovala. Má sebedůvěra a sebe hodnota se propadla tisíc sáhů pod zem. Byla jsem zlá a nemilosrdná vůči lidem, ztratila jsem v ně důvěru. Lidé kolem mě nechápali, co v tu chvíli prožívám a místo pomoci jen soudili, jak vypadám a jak se chovám.

Kraniosakrální Biodynamice vděčím za svůj návrat do života. Vystudovala jsem 3letý profesionální výcvik Kraniosakrální Biodynamiky ze Švýcarska (International Institute for Craniosacral Balancing). Během něj jsem slíbila sama sobě, že budu léčit, mluvit a psát o tom, co se děje, projde-li člověk traumatem - hlubokým strachem a bolestí, které jsou v tu chvíli silnější, než on.

Protože trauma skutečně zanechává fyzický otisk v těle, mění strukturu mozku a charakter člověka.

Naše tělo má v sobě zabudovány mechanismy, jež umí člověka navrátit zpět, bez návykových chemických léků a dát mu posléze možnost stát se silnějším než kdykoli před tím.

To je Kraniosakrální Biodynamika a MOUDROST SKRYTÁ V TĚLE!

S čím Vám mohu pomoci?

  • Odstranit symptomy panické ataky (bušení srdce, úzkosti, strach, pocity zloby, nadměrné pocení, disociace = být mimo, chronická únava), syndrom vyhoření, deprese atd.
  • Ulevit od nevysvětlitelných bolestí páteře, hlavy, čelistí atd.
  • Vnést vnitřní klid a nadhled nad životní situací
  • Dobít ztracenou energii
  • Najít smysl a chuť do života
  • Získat pocit jistoty a důvěry sama v sebe

Komu již Kranio terapie pomohla?

Marie H.

Asistentka

Terapie mi nastartovala léčení žaludku. Do té doby jsem nemohla vynechat Omeprazol, byť jsem se o snižování dávek mnohokrát pokoušela. Teď už jej prakticky neberu, nebo jen výjimečně. Dva roky jsem nemohla vit. C, nic ani malinko kyselého a různé další potraviny včetně spousty zeleniny, ovoce, čaje s kofeinem,... Teď už mohu jak vit. C, pár kapek citrónu do vody či naředěný džus, mandarinku. Vychutnávám to jako požitek :-).

Zbyněk V.

Manažer 

Na Kraniosakrální terapii jsem se dostal na doporučení kamaráda, kdy jsem potřeboval pomoc při psychických a zdravotních potížích. Velký psychický tlak v zaměstnání, nemoc syna, která zasáhla celou rodinu, mé dlouhodobé bolesti po operaci páteře a ztráta chuti do života.
Těžko, opravdu těžko se popisuje, co moje tělo samo se sebou dělalo již po první návštěvě. Nyní jsem téměř bez bolestí, psychicky vyrovnanější a silnější řešit problémy. Kdo tuto terapii neprožil, nepochopí. Je to opravdový start k radosti do dalšího života.
Moc Vám, Pavlo, děkuji  

Nechte zářit své vlastní světlo

AKCE: Pro nově příchozí první čtyři ošetření, za cenu tří!

Moc dobře vím, že udělat první krok je těžké.

Nabízím Vám první čtyři kroky - čtyři ošetření za cenu tří.
To už je počátek cesty, během níž se můžete zbavit chronické bolesti, či napětí a začít vnímat život z té lepší stránky.
Na začátku je důležité vybudovat v systému sílu a zdroje. Proto jsou čtyři ošetření základem, na kterém je možné stavět dál.

Cena jednoho ošetření je 900 Kč / 90 min., ale
první čtyři ošetření získáte jen za 2 700 Kč (místo 3 600 Kč). 
Platba celé částky předem.

Najdete mě v Žamberku (Pardubický kraj).


Objednejte se vyplněním kontaktního formuláře níže.

Budu se těšit,

Pavla Moravcová

Udělejte svůj první krok k vyléčení právě dnes!

Domluvte si se mnou svůj termín ošetření.