Aktivace enzymu mládí, dlouhověkosti a pevného zdraví

24.07.2023

Lidské tělo je propojeno s polem, okolím, ve kterém žijeme a vzájemně se tyto neviditelné pole ovlivňují. Každá živá bytost je jakýmsi elektromagnetickým polem, které vytváří a utváří naší fyziologii, pocity, chování a celkové zdraví.

Pokud se nám podaří vyladit naše elektromagnetická pole, má to vliv na správné fungování sebe regulačních a sebe ozdravných mechanismů těla, kdy se aktivují látky mládí, dlouhověkosti a pevného zdraví.

Nemusí to být zas až tak těžké, jedna z technik starých kultur je KOHERENCE SRDCE A MOZKU, kdy dochází k sladění frekvence země a našich tělních  systémů.

3 minuty cvičení přináší

1. Výrazné snížení adrenalinových hormonů v těle, vyladění HPA osy (hlavní sebe ozdravný mechanismus jež ovládá stresovou kaskádu a kterému vděčíme za odolnost organismu, dobré fungování imunitního systému atd.)

2. 100% navýšení DHEA hormonu, prvotní hormon jež aktivuje výrobu všech hormonů v těle. Vděčíme mu za pocit svěžesti, mládí, atraktivitu, odpočinek, spánek, správné fungování hormonální soustavy, která spolu s nervovou soustavou řídí celý chod organismu.

a nejen to pokud se dostaneme do koherence srdce a mozku, máme přímý přístup do nevědomí a jsme schopni přímo přepisovat naše podvědomé vzorce.

Jak na koherenci SRDCE - MOZEK:

1. Vejděte do kontaktu se svým srdcem. Dotkněte se svého srdce a jen vnímejte tlukot svého srdce, teplo ruky, svůj dech. Chvíli potrvá než se Vaše tělo začne uklidňovat.  Lidská mysl je nastavena tak, pokud zaměřím pozornost na fyzický vjem (teplo, tlukot srdce, zvedání hrudníku při nádechu), po chvíli se vypne a nastane klid, zklidnění.

Srdce nese svou smyslovou zkušenost od dob našich počátků v lůně mámy. Díky tomu naše srdce velmi často nesou skrytou bolest a utrpení, které někdy mohou začít vyplouvat na povrch, ale jen proto aby jsme je obejmuli přijali a vyléčili. Nelekejte se, pokud se tak stane. Jen s tím buďte přítomní, po chvíli to odezní.

2. Zpomalte dech, zkuste pravidelně nadechovat na 3-4 doby, je potřeba změnit rytmus svého dýchání. Tím říkáte tělu zapni parasympatikus, zapni proces sebe léčení a regenerace. Je potřeba vystoupit z chronického vzorce dýchání.

3. Zkuste procítit vděčnost, za cokoli. Tohle propojuje neurální sít mezi mozkem a srdcem. Pokud nemůžete nic najít, představte si jako by jste mazlili malé kotátka či štěňátka. Prociťte si ten pocit.

Měli by jste začít vnímat větší lehkost, zpomalení, klid, větší pocit bezpečí. To je přesně stav, kdy tělo snižuje aktivaci stresových hormonů a zapíná enzymy mládí, dlouhověkosti a regenerace.

Nervová soustava se chová stejně jako sval, čím častěji cvičíte tím větší svaly a pěknější postavu máte. Stejně tak u nervové soustavy a vnitřního neklidu a napětí. Čím častěji budete zařazovat toto cvičení, nervová soustava se znovu naučí cítit a vnímat klid, bezpečí. 

Dokonce se začne měnit nálada, protože naše nálada vychází z kombinace fungování hormonální a nervové soustavy (osa HPA). Tady přímo vstupujeme do tohoto mechanismu tvorby psychiky.

Buďte trpěliví pokud neseme dlouhodobě stres v našich tělech, tělo zapomíná na to, jak navodit klid a pocit bezpečí a je potřeba ho to znovu naučit. Učíme tělo znovu používat různé větve nervové soustavy, které díky stresu zakrněli.

Pokud by jste chtěli urychlit celý proces a celkově podpořit ozdravné mechanismy  v těle,  pak Kraniosakrální Biodyanamika je ta pravá.

Kranioskrální Biodynamika pracuje cíleně s aktivací vnitřní zdrvaných sil organismu, podporuje regeneraci, radost a aktivaci hormonů mládí.

V procesu ošetření dochází samovolně ke Koherenci srdce a mozku, kdy ladíme tělo na stejnou frekvenci jež nese Matka Země a máme přímý přístup do podvědomí, kde je možné přepisovat své hluboko uložené programy.

Cena:

60min. - 690Kč

90 min - 990Kč (práce s traumatem)


Ing. Pavla Moravcová 

BCST terapeut, Kraniosakrální Biodynamika

Mitochondriální a Bioregulační medicína

Chci si rezervovat ošetření na Kraniosakrální Biodynamiku