Alchymie věčného a celistvého mládí z pohledu mitochondriální medicíny

13.06.2023

"Tělu není třeba nic dodávat z venku, žádné léky, všechno co tělo potřebuje k léčení již má v sobě!" Za mě dokonalý obrázek jež vystihuje alchymii dlouhověkosti z buněčného pohledu. Ukazuje nám co ovlivňuje životnost buňky. Životnost buňky je základem nejen našeho psychického a fyzického zdraví, ale i dlouhověkosti.

Autorem je MUDr. Michail Kučera - zakladatel Mitochondriální medicíny a celosvětově uznávaný lékař na poli celistvého léčení, léčení od příčiny pohledem (jazykem) západní medicíny.

Sám říká, že tělu není třeba nic dodávat z venku, žádné léky, všechno co tělo potřebuje k léčení již má v sobě. Tenhle obrázek v jednoduchosti vystihuje dokonalé zdraví a jak jej dosáhnout.

Je to mysl, vnější prostředí, vnitřní prostředí, psychika, živiny (strava), autonomní nervový systém (souvisí s aktivací stresové kaskády - stresory - emoční, biologické, toxicita prostředí, elektromagnetické, spirituální), látky vlastní tělu jimž vděčíme za sebe regulační, sebe řídící, sebe obnovující mechanismy našeho těla.

Vše v souladu s novými poznatky epigenetiky - Dr. Bruce Liptona, Dr. Joe Dispenzy, Dr. Thomase Vernyho a dalších, včetně všech alternativních léčebných systému jako je TČ, Ajurvéda atd.

Je úplně dokonalé, že vše zapadá a vzájemně se všichni tito mimo systémový vědci a lékaři shodují a jdou stejným směrem. Všichni se shodují v jednom, tělo se umí samo léčit, má svou vlastní moudrost a  pokud tělu nastavíme znovu podmínky zdraví, začneme se uzdravovat.

Tělo není odpojeno od ducha, prostředí, stravy, kterou tráví, vzduchu, který dýchá. Vše je propojeno se vším a umíme to popsat a využít pro náš prospěch.

Tělo je dokonalé navrženo tak, aby zůstalo do vysokého věku zdravé, silné a pružné. Dokonce jsem slyšela, že je navrženo až na 950 let věku. 

Což pomaličku potvrzují prosakující utajované informace, že tomu tak opravdu je. Jen  nám ten život někdo záměrně zkrátil a zkracuje.

Společně a vzájemně se skupinkou žen  učíme, jak tenhle dokonalý mechanismus  na úrovni těla pracuje, Procházíme jednotlivé střípky mozaiky, které pak jsou schopny poskládat zpátky naše zdraví, psychiku a zpomalit proces stárnutí. 

Kdy a jak:

15.6 - 16. 30 Sebe léčivé síly lidského těla - ženská skupina, prožitkovou formou zklidníme stresovou kaskádu   těla, uvolnění relaxace, čas jen tak být pod korunami stromů zámeckého parku v ´ˇŽamberku

Provádí: Ing. Pavla Moravcová

20.6 - 16.30 - Zdravá a šťastná žena ve věku 35 - 45let.  Povídání, co žena tohoto věku potřebuje z hlediska bylinek, výživy, jak průběžně udržovat sebe obnovující mechanismu v plně funkční.

Provádí: Mgr. Olga Bečvářová

27.6 - Voda jako klíčový element našeho zdraví.  Zjistíme stav vaší vody v těle  a povíme si další klíčové informace ohledně zdraví ve spojitosti s vodou. Základní informace které si troufám by měl vědět každý!

Provádí: Gabriela Chrudimská

HBS orgánový scanner - přeměření hladiny minerálů, vitaminů, koenzymů, stopových prvků, stavu Vašeho imunitního a hormonálního systému, stavu kostí

Kraniosakrální  Biodynamika - snižuje aktivaci stresové kaskády v těle, která je základem správně fungujícího autonomního nervového systému. Za osou HPA (Hypothlamus - Hypofýza - Nadledvinky) a její dysfunkce stojí z počátku veškeré psychosomatické projevy a posléze i nemoci. Správné vyladění osy HPA je základní podmínkou zdraví. Tělo se nikdy nemůže uzdravit pokud je pod palbou stresových hormonů.  Málokdo si uvědomuje, jak zásadní je otázka stresu a to nejen emočního! Stresorem je vše na co musí autonomní nervová´ý systém reagovat (5G, hmyz v potravinách, pesticidy, fluor ve vodě, v pastách, toxicita vody, toxicita jídla, tlak na výkon, vakcíny a celkově léky, ale i spirituální - kdy jsme odpojení od ducha......)

Koho zajímají informace, jak dosáhnout dlouhověkosti v plném zdraví a jak být sám sobě lékařem.

Přihlásit se můžete, ZDE


S láskou

Ing. Pavla Moravcová 

BCST terapeut - Kraniosakrální Biodynamika

Mitochondriální a Bioregulační medicína

www.pavlamoravcova.cz


Zdroj: MUDr. Michail Kučera