Božský nádech a výdech pohánějící naše buňky

08.09.2023

Jsme božské bytosti, propojené se silami vesmíru a přírody. Každá buňka v těle reaguje na vesmírný nádech a výdech, který je odrazem našeho metabolismu. V naší práci ji říkáme Primární respirace. 

Tenhle nádech a výdech přináší naším buňkám výživu a zároveň odvádí toxiny z těla. Pomáhá k detoxikaci těla. Zmírňuje záněty v těle a vylaďuje Ph těla.

Je to vnitřní pohon, který ovládá náš buněčný svět a sám život.

 Přínos Kraniosakrální Biodynamiky tkví v tom, že podporuje toto buněčné dýchání, které je základem sebe regulačních a sebe uzdravujících mechanismů těla.

Je potvrzeno, že rakovina vzniká pokud je v systému málo světla, pokud buňky mezi s sebou nekomunikují a produkují málo buněčné energie ATP.

Buněčná energie ATP je jedním ze základních pilířů buněčného zdraví, ATP vzniká v mitochondriích - buněčných elektrárnách a na ni záleží, jak rychle stárneme, jak naše tělo je schopno regenerovat, ale i vytvořit hormony dobré nálady. Jsou baterie životní energie bez níž tělo není schopno fungovat. (Jak a čím doplňovat buněčnou energii se můžete dozvědět v naší uzavřené skupině na FB Skrytá moudrost těla.)

RAKOVINA A KYSLÍK - "Když se buňka nemůže nadechnout, vzniká rakovina".

Laureát nobelovy ceny za medicínu (1931)[1] Otto Heinrich Warburg napsal studii "Hlavní příčina a prevence rakoviny". Vlivem znečištění těla dochází ke změně ATP výroby energie z oxidace na fermentaci, což vede ke vzniku rakoviny. 

https://rumble.com/v1me1ho-kdy-se-buka-neme-nadechnout... https://vlnovagenetika.cz/kdyz-se-bunka-nemuze.../

Za tím vším stojí právě nádech a výdech buňky, který je poháněn primární respirací jež není dechem těla, ale rytmem přírody oživující každým okamžikem naše těla.

Kraniosakrální Biodynamika je mocným nástrojem jak podporovat a udržovat své zdraví.

Ing. Pavla Moravcová 


BCST terapeut, 

Kraniosakrální Biodynamika, 

Mitochondriální a Bioregulační medicína

www.pavlamoravcova.cz 

Zdroj.Mudr. Michail Kučera 

Chci se objednat na ošetření či HBS orgánový scanner

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.