Bylinky versus antibiotika aneb jak pracuje náš imunitní systém?

03.08.2023

Imunitní systém je to nejdůležitější co nás chrání před vším:

- před infekcí

- pomáhá vylučovat těžké kovy, pesticidy, herbicidy, veškeré toxiny z těla

- hledá a kontroluje každé zákoutí těla a buňky v nich, zda se nějaká z nich nechová podezřele a nechce se stát nádorovou, pokud na ni natrefí sežere ji a vyloučí

Imunitní systém by se dal připodobnit vojenské operaci, která má své velení, logistiku a své různé divize. Aby nám imunitní systém fungoval správně musí se krmit, musí mít k dispozici veškerou munici, jež na ochranu potřebuje.

Při nemoci máme volbu plně se opřít o náš imunitní systém a nebo předat moc nad svým zdravím antibiotikům.

Antibiotika jsou vyrobena tak, aby ničili bakterie.

Antibio = "protiživotu"

Pojdˇme se na výhody a nevýhody volby byliny, přírodní léčba, silný imunitní systém a antibiotika podívat detailněji. 

Antibiotika určitě mohou pomoci, ale jen v určitých případech. Určitě ne v nachlazení a pokud je je nemoc virového původu, zde antibiotika nezabírají. 

Krom toho díky nadměrnému nadužívání se stávají rezistentními a bohužel s některými bakteriemi, už si neví rady :(.Těm se říká tkz. superbakterie na ty jsou bohužel antibiotika krátká a seznam narůstá.

Kde antibiotika nezabírají?

- proti parazitům

- proti plísním

- proti virům

Co je velkým problémem antibiotik?

- Zahubí vše  na co jsou antibiotika citlivé. Je zlikvidován  nejen nepřítel, ale téměř vše co je pro organismus "dobré a potřebné". 

Veškeré volné plochy těla, veškeré "trubky", veškerá sliznice a nejen střeva jsou osázena mikroflórou. Příroda je dokonale efektivní a nic nikdy nepřichází na zmar.

Celé tělo je osídleno mikro bakteriemi, které pracují pro náš prospěch a jsou součástí první linie obrany imunitního systému. Tohle všechno je antibiotiky zlikvidováno.

Imunitní systém pokud jsou použita antibiotika spí, jeho práci převzal někdo jiný. Lenivý a zakrňuje. Jako vše co tělo nepoužívá, tak zakrní.

Organismus tak nemá svou aktivní a vycvičenou armádu a je tak snadnou kořistí pro dalšího nepřítele. CYKLUS SE OPAKUJE.

(Vidíte ten totální nesmysl jež lékaři používají dávat 3x za sebou antibiotika? Jen Vás imunitní systém posílají k šípku)

Výhoda aktivace imunitního systému

Pokud nejde o život, vše je možné řešit bylinkami. Imunitní systém je přesně navržen tak, aby nás ochránil a je potřeba mu dát důvěru a cíleně posílit.

Ještě jednou když beru antibiotika náš imunitní systém spí, netrénuje a chátrá. Jsou vyhubeny veškeré prospěšné bakterie, které nás chrání a jsou součástí výroby buněčné energie ATP.

Speciální vytvořená kombinace bylin dokáže plně aktivovat a dodat veškerou munici imunitnímu systému tak, aby zabral do 24 hodin. Chřipka či jiné nachlazení při včasném zásahu se Vám vyhne.


Výhody použití bylin je:

- Je zlikvidován pouze nepřítel

- Imunitní systém neztratil nic na své síle a ještě se posílil a získal na odolnosti.


Jaká kombinace bylin je tak účinná a roky ověřená ? Další info jen pro registrované členy a členy skupiny FB Skrytá moudrost těla. Chcete-li být součástí. Stačí se mi ozvat skrze formulář

Zdroj. Mudr. Mika

Chci vědět více