Co na bolest zad? Účinná léčba, o které Vám Váš lékař neřekne.

22.03.2021

Bolest zad je jednou z velmi častých psychosomatických potíží.  Jednou z hlavních příčin je napětí v těle, které stahuje veškeré tkáně kolem páteře k sobě a pak zánět, který díky tření tkání po sobě, v daném místě vzniká.

Velmi účinná pomoc je CANNAVI CBD olej, který mírní napětí v těle. Tím dává možnost se povolit svalům a fasciím kolem páteře, kde se udělá prostor.

Jak na samotnou tkáň - něco co je velmi unikátní. Physio peptidový drink, který obsahuje živý biologický koktejl kolagenu, peptidů a aminokyselin, které stimulují vlastní tvorbu kolagenu ve tkání.

Jsou zároveň silně analgetické a protizánětlivé.

Physio peptidový drink obsahuje také Čertův Spár, který je stejně účinný jako syntetické léky, ale bez vedlejších účinků na trávicí systém. Začíná se jím nahrazovat syntetické léky v oblasti revmatologie. Velmi účinně snižuje bolest kloubů.

Physio  peptidový drink - primárně ulevuje  od bolesti a z dlouhodobého hlediska je schopen regenerovat kosterní svalovinu, chrupavky, vazy, šlachy od podstaty. Vytvořit zde novou tkáň. Tím ji funkčně léčí.

Peptidy stimulují kolagen typu 1 a 2, který se nachází vetkáních kolem páteře, kloubů a chrupavek, vlastně celý pohybový aparát a nejen zde. Také ve stěnách cév, oční rohovce, tvoří obal našich orgánů.

Potvrzeno CEITECEM - Středoevropským technologickým institutem v Brně.

Jste-li masér, fyzioterapeut, kraniosakrálníí terapeut nebo kdokoli jiný a chtěl-a by jste vědět více o této relativně nové a vědecky podložené technologii, neváhejte mne kontaktovat na 702 439 143. Nabízím možnost spolupráce.

Video CO JSOU PEPTIDOVÉ DRINKY A JEJICH VYUŽITÍ  (přednáší CEITEC Brno): ke stažení ZDE