COVID 19 - už jsme měli i horší onemocnění!

12.09.2020

Dovolím si sdílet ze stránek společnosti Starlife, nelíbí se mi ta nesmyslná panika jež se kolem vytváří. Potřebujeme být silní a strach nám imunitu velmi výrazně snižuje.

Panika nad pandemií koronaviru SARS-CoV-2 vytváří strach, dezinformace a lavinu nepravdivých informací. Zároveň nás upozorňuje na to, že v boji proti SARS-CoV-2 musí být využita munice nejtěžšího kalibru. Všichni hledáme způsoby, jak před nákazou chránit sebe samé a své blízké.

Koronavirus SARS-CoV-2 je vysoce nakažlivý, ale zdaleka ne v takové míře, jako jsou například spalničky, nebo plané neštovice. Na světě jsou stovky virů a každý den přicházíme do styku s mnoha různými patogeny.

SARS-CoV-2 není v tomto ohledu ojedinělý a nevykazuje tolik virulence, jak je mu připisováno. Již lze říci, že většina infikovaných lidí se zotavuje, protože jejich těla si vyvinula protilátky, které virus z těla vylučují. Starší pacienti s imunodeficiencí a chronickými chorobami jsou ale stále v ohrožení.

Zároveň si i zdraví lidé, bombardováni denními statistikami rostoucího počtu infekcí, kladou otázku: jak se chránit před infekcí?

Odborníci opakují, že hygiena je nejdůležitější. Masky, ochranné rukavice, sociální odstup. Toto je první obranná linie proti SARS-CoV-2, ale máme také druhou obrannou linii - naši vlastní obranyschopnost, o kterou se musíme obzvlášť nyní starat.

Zdroj.www.starlife.cz

Co dělat s ohledem na existující hrozbu?
Posilte svou imunitu pomocí osvědčených vitamínů, bylinek, čínských hub....! Je důležité vybírat BEZPEČNÉ potravinové doplňky.


VITAMIN C 1000 STAR
3 tablety denně

Vitamin C posiluje imunitní systém, těsní epiteliální buňky, snižuje zánět a usnadňuje vylučování mikroorganismů. 

VITAMIN D3 STAR
2x denně (společně s VITAMIN K2 STAR)

Vitamin D je jedním z nejdůležitějších faktorů při zachování imunitní homeostázy. 

ZINC STAR
1-2 tablety denně

Zabraňuje šíření virů v těle a snižuje adhezi virů k buňkám.

IMMUNITY STAR
1 tobolka denně

Posiluje antivirovou imunitu a dýchací systém. 

COLOSTRUM STAR
2 tobolky denně

Doplňuje soubor imunitních buněk a protilátek, aktivuje imunitní systém do 24 hodin. 

ACIDOBIFIDUS JUICE STAR
30 ml denně

Posiluje střevní stěnu, místo častého kontaktu s patogeny. 

VITAMIN K

Pro Ty jež ví, že klíčem ke zdraví a spokojenému životu je osobní zodpovědnost. Je připravená přednáška na téma Virové imunity cca v 10 lidech. 

Kde si  prakticky povíme, jak ji krok po kroku vybudovat, včetně konkrétních vitamínů, minerálů, bylinek atd. Základem přednášky je Mitochondriální a Bioregulační medicína.