Jste unavená, vyčerpaná a je Vám stále zima?

06.04.2020

Pokud se dlouhodobě potácíte únavou, jste vyčerpaná a nic Vás nebaví, do toho je Vám zima a přestává Vás bavit život. Přidružují se problémy se štítnou žlázou, gynekologické problémy, ledvinové potíže,  astma, či jiné psychosomatické problémy.

Pomalu dochází k deregulaci organismu, která vede k jeho oslabení a z dlouhodobého hlediska je velmi nebezpečná, neboť  vede k nemoci.

Velkým pomocníkem je Cordyceps Sinensis, nejsilnější DOBÍJEČ ENERGIE z celé čínské medicíny.

Posuďte sami:

1. STIMULUJE ODOLNOST, vůči virům, parazitům, ale i stresu. Jedná se o adaptogen - podporuje schopnost adaptace organismu na změny tzn. posiluje schopnost sebe regulace, schopnost se vypořádat s nemocí, se stresem, špatnou životosprávou a zůstat zdravý. Ochraňuje buňky a zvyšuje buněčnou energie.

S tím souvisí schopnost podržet nás v době stresu a těžkých životních situací.

2. Posiluje LEDVINY - v nich sídlí životní síla a vyčerpáme-li ji, umíráme. 

Ta se vyčerpává: 

- u mužů přílišným sexem

- porody

- nekvalitním jídlem, špatnou životosprávou 

- dlouhodobým stresem atd.

Dobýt ji lze máločím, Cordyceps je jeden z prostředků, který ji dokáže částečně dobít. Krom jiného léčí záněty ledvin a ostatní diagnózy s ledvinami spojenými.

3. Posiluje PLÍCE: astma je jedno z klasických psychosomatických onemocnění, Cordyceps relaxuje spazmus bronchu, podobně jako efedrin. Mírní astmatické záchvaty, tlumí suchý a dráždivý kašel.

4. Posiluje SRDCE, uklidňuje ducha a ukotvuje jej v srdci, což harmonizuje psychiku a má blahodárný vliv na srdce a celý kardiovaskulární systém. Velké napětí v těle se odráží v nemocích srdce, jako první ve vysokém krevním tlaku,  mozkové mrtvici atd.

5. Zlepšuje kvalitu spermií, urychluje regeneraci, podporuje trávení, podporuje regeneraci jater, léčí staré záněty v těle a slouží jako ANTI-AGING přípravek (zpomaluje stárnutí), můžou  jej i lidé jež berou imunosipresiva (léky na potlačení imunity), pomáhá při nespavosti vyvolané přílišným vyčerpáním.....

Houba, která má širokospektrální účinky. 

Za mne určitě výborný společník v době napětí a stresu, či v době kdy mám pocit, že už fakt nemohu, ale potřebuji fungovat! 

Dávkování: 1-0-1, v extrémním stresu a vyčerpání 2-0-2. V případě již vypuknuté nemoci, doporučuji nastavení odborné léčby v poradně Mitochondriální a Bioregulační medicíny.

K dostání u mne, osobní odběr v Letohradu, možnost zaslat poštou! Vybírejte kvalitu bez těžkých kovů, je dobré se podívat na poměr účinných látek v tabletě.  Chtějte pro sebe to nejlepší a za nejlepší cenu!

Zdroj:Milan Schirla, terapeut tradiční čínské medicíny, osobní velmi dobrá zkušenost


Ing. Pavla Moravcová

BCST Terapeut 

Léčba psychosomatických potíží

Poradna Mitochodnriální a Bioregulační medicíny