Jak pracují sebe-léčivé síly v nás?

19.02.2023

DEPRESE, ÚZKOST, ÚNAVA, NESPAVOST, SNÍŽENÁ IMUNITA....

Sebe-léčivé, sebe-řídící, sebe-organizující síly v těle jsou přírodní síly, které procházejí našim tělem a vytvářejí pravidelný jemný rytmus, který udržuje řád a organizaci na úrovni buněk a tkání.
Tělu vládne neuvěřitelný řád a pořádek, naše těla jsou postavena jako cyklický stroj, který ovládá autonomní nervový systém.

Vše v přírodě je založeno na pravidelném rytmu a řádu, když se naruší nastává chaos a přeorganizování, aby se vše vrátilo do rovnováhy.


Sejdeme-li z cesty přichází nemoc, v rámci společnosti přichází události, kterou začnou společnost nutit k jinému uspořádání, změně stávajícího systému.

 
Právě stojíme na prahu této obrovské změny, kterou budeme muset podstoupit, at chceme či nikoli. Každý z nás je součástí této změny, každý z nás je buňkou celospolečenského organismu, jež musí projít změnou.


Přírodní síly, které námi prochází, přináší nejen rytmus a řád, ale také informace buňkám. Každá buňka zná svůj plný potenciál, zná svůj úkol a každá vlna připomíná buňce, její poslání.
Každá vlna tuto buňku nabíjí novou energií (ATP buněčná energie) a propojuje se sítí života kolem nás a v celém vesmíru. Dává možnost buňce dýchat, to je oné buněčné dýchání a samotný metabolismus buněk, od nějž se odvíjí veškerá naše vnitřní síla a radost v životě.


Pulsují-li Vaše buňky s rytmem těchto přírodních sil, jste propojeni s proudem života, život Vás baví a hýříte energií a vitalitou.


Zažíváte-li únavu, depresi, strachy, různé bolesti a nemoci, souvisí to primárně s tím, že máte tuto energii blokovanou a Vaše buňky nedýchají proudem života, nenabíjí se, jste odpojeni od sebe i od života.


V rámci seminářů SEBE-LÉČIVÉ SÍLY TĚLA se učíme, jak tyto síly v nás probudit, jak ošetřit sebe i druhé. Jak podpořit střípky jež tvoří naše zdraví, aby pracovali pro nás.


Ukážu Vám jak je tato síla transmutována do tkání, buněk - Kraniosakrální Biodynamika popisuje proces vtělení ducha (energie) do hmoty a celý proces přeměny energie na fyzickou, tělesnou úroveň.


Více zde: https://fb.me/e/43u4HS0MH
Kdy: 22.2. , od 16 hod. v Žamberku
Rezervace nutná, omezená kapacita
Cena: 250 Kč


Budete-li mít chuť se nechat ošetřit, je možné se objednat zde:https://www.pavlamoravcova.cz/rezervujte-on-line/


Ing. Pavla Moravcová
BCST terapeut, Kraniosakrální Biodynamika
Mitochondriální a buněčná medicína
www.pavlamoravcova.cz