Křišťálový palác v našem mozku

27.10.2020

O něj bojujeme s 5G sítí, míří přímo na jeho destrukci. Zde je centrum našeho zdraví ve všech rovinách, místo, které nás propojuje s vibracemi vesmíru a s naší podstatou - duší. Ztratíme-li ho onemocníme, budeme jen chodící hmota bez duše. Vlastně tohle dělají už antidepresiva při dlouhodobém používání, všudy přítomný elektrosmog ...a řada jiných. Nicméně 5G tomu dává korunu. Je to místo kde se vypíná naše svobodná volba, místo kde ztrácíme moc nad svým životem. Fungujeme na příkaz, bez vlastní vůle. Myslím si, že řada z Vás si může domyslet, ty daleko sáhlé důsledky.

Stojíme na křižovatce. Mění se jen normy, aby 5G síť mohla projít. 

S tím se pojí:

 - deprese, úzkosti, panické ataky, syndrom vyhoření, postraumatické stresové     poruchy

-  nespavost 

- hyperaktivita

- hormonální nerovnováha a z ní vycházející všechny diagnózy (gynekologie, prostata, rakovina prsu....)

- veškeré chronické onemocnění, včetně rakoviny

- migrény

- nemoci srdce, astma - emoční labilita ..............

V některých ze svých článků se můžeme podívat detailněji jaké struktury se zde nachází a co v těle řídí. Pak bude zcela jasné jak zásadní jsou - je to centrální počítač, jádro našeho systému

Krasniosakrální Biodynamika znovu aktivuje Křišťálový palác v mozku a to je důvodem, proč se lidé najednou cítí po ošetření lépe, najednou znovu vnímají kdo jsou, vnímají radost a smysl svého žvota, mizí psychosomatické potíže a celkově se zplešuje zdraví, začínají vnímat opravdovou podstatu života a hodnoty, které jsme zaprodali za bankovní konta a super fáro v garáži. 

Kraniosakrální Biodynamika je návrat ke zdraví a podstatě a tomu, kdo doopravdy jsme.

Ing.Pavla Moravcová

BCST terapeut

Tel. 702 439 143

Aktivace Křišťálového paláce při přirozeném, nefarmakologicky vedeném porodu - Zážeh porodu. Aktivuje všechna centra mozku, zde je položen základ plnohodnotného života, v plném zdraví.