Lidské tělo bylo navrženo jako perpetum mobile

28.06.2024

LIDSKÉ TĚLO JAKO PERPETUM MOBILE POHÁNĚNÉ VESMÍRNOU ENERGIÍ (éterem) jemuž bylo předurčeno nestárnout!

Několik let pracuji jako Kraniosakrální terapeut, za ty roky se mi skládá neuvěřitelná mozaika informací, o tom jak funguje lidské tělo, jak je napojeno na síly přírody, které kdyby nebyly blokovány by fungovalo jako permetum mobile.Jsme posazeni ve vesmírném poli, kdy stěžejní pro náš systém je slunce a matka země, která vytváří osu kolem níž se shlukuje energie ta tvoří molekuly našeho těla.


V těle je mechanismus převodu energie ducha, skrz tekutiny a k ním uzpůsobené tkáně pro převod světla, skrz vodu do tkání. (Kraniosakrální systém)

Ona světelná energie, která může volně proudit, je pohonem mitochondrií a nervového systému. Máte-li přístup k těmhle silám, které proudí ze země a vesmíru. Vás systém klape jako hodinky.

Zamyslete se nad tím - většinu času trávíme u počítače, bez sluníčka, která je prý tak strašně nebezpečné, bez pohybu, který udržuje v kondici svaly.

Přitom svalová vlákna jsou nosiči světelné energie v těle, které jsou rozvody této energie po těle.

Dali nám boty, které nás odstřihly od energie Země. Pokud jste odpojeni od zemské energie Vás systém a psychika je plný strachu a obav. Boty jsou jen malou třešinkou, velké zásahy do energetických záležitostí se dějí v těhotenství a při porodu. kolem porodu a jeho vedení se plně uzemňujeme a cítíme se bud bezpečně nebo ne...to má vliv na funkčnost nejhlubšího řízení v těle.

To má vliv na stresovou kaskádu, která udržuje tkz. vnitřní dynamickou rovnováhu na autonomním nervovém systém, který řídí všechny procesy těla. 

Slunce kóduje DNA, posiluje naše vědomí sebe sama, je doslova a do písmene životabudičem pro naše buňky a jejich mitochondrie - to jsou elektrárnami buněčné energie bez níž naše tělo velmi rychle stárne. a je nemocné.

Proč nám udělali ze Slunce strašáka, které musí zahalovat chem trails a my se mažeme nebezpečnými krémy, které stojí za všemi rakovinami kůže?Dostali jsme umělé průmyslově zpracované jídlo, které nenese žádnou energii slunce?

To jsou střípečky, jež zásadně ovlivňují naše buněčné zdraví. Naše těla jsou dokonalá, pokud chceme být zdraví a silní, bude potřeba se navrátit k naší přirozenosti. To neznamená vrátit se do pravěku ba naopak vrátit se zpět ke kořenům obrovsky vyspělé civilizaci jimž jsme jako lidstvo byli.

Více na osobních setkáních


Ing. Pavla Moravcova

BCST terapeut Kraniosakralni Biodynamika

 www.pavlamoravcova.cz

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

Chci se objednat na ošetření