Lockdown a imunita?

17.02.2023

CO JE ZÁKLADEM SEBE-LÉČIVÝCH, MECHASMŮ TĚLA? A JAKOU SPOJITOST TO MÁ S LOCKDOWNY a JEJICH HESLEM - ROZDĚL A PANUJ! 

Vztah, blízkost, rodina, sounáležitost, vědomí, že někam patřím a mám své lidi kolem sebe jsou základem sebe-léčivých mechanismů těla. Jsou základem pro správné fungování IMUNITY, KRITICKÉHO MYŠLENÍ, SELSKÉHO ROZUMU, VNITŘNÍ SÍLY, VLASTNÍ ODPOVĚDNOSTI.........

Tělu vládne operační systém (autonomní nervová soustava), který řídí veškeré procesy těla, ovládající jak fyzické, tak psychické zdraví.

Motorem však není mozek, jak je nám a lékařům vtloukáno, ale SMYSLOVÁ ZKUŠENOST SRDCE! Bylo objeveno, že srdce má asi 40 tis. neuronových spojení, takže se chová stejně jako mozek.¨

Umí si pamatovat, umí se učit, ale hlavně umí cítit a vyvozovat následky ze zkušeností, které si pamatuje a má uložené. 

Smyslový stav srdce vysílá impulsy mozku, který následně dle nich řídí náš operační počítač v těle.

Jejich heslo ROZDĚL A PANUJ, vytváření sváru mezi lidmi, očko x neočko, Pavel x Babiš, lockdowny, roušky, míří na tu nejelementárnější část našeho systému těla, čímž cíleně oslabují nejen IMUNITU, ale záměrně je vytvářena velmi silná stresová reakce (dysfunkce HPA osy) a následně s tím trauma.

Trauma není ledajaký stresík, ale velmi silná reakce na úrovni autonomní nervové soustavy a s tím jdou ruku v ruce velmi závažné důsledky pro zdraví, chování, psychiku, paměť i racionální myšlení.

Autonomní nervový systém těla je počítač, který tělu vládne a pokud jej záměrně dlouhodobě rozlazujete, počítač časem přestane fungovat.

To přesně se děje na úrovni těla, ze začátku jsou jen jemné náznaky (psychosomatika) - únava, bolesti zad, hlavy, problémy se spánkem, rozhozený menstruační cyklus, vyšší tlak, úzkost, pokud stresová reakce nepoleví přechází v nemoc - autoimunitní onemocnění, nádory.......

Záměrně vytvářený strach médií, míří cíleně na naše zdraví i myšlení! Celkově je mířeno na oslabení celé společnosti.

Více o tom, jak to v těle funguje, jak můžete z tohohle uměle vytvářeného programu strachu jež v nás vyvolávají vystoupit, se dozvíte na mých mini seminářích SEBE-LÉČIVÉ SÍLY NAŠEHO TĚLA.

Mým záměrem je Vám předat, jak dokonale je naše tělo nastaveno, nemusíte být lékaři, aby jste mohli sami sobě výrazně pomoci. Lékaři to stejně neumí, neučí se kritickému myšlení a celistvosti. Jsou učeni nás jen léčit, předepisovat chemické léky, ale ne uzdravovat. 

Skládáme střípky mozaiky, ze kterého je utkáno naše zdraví. Odpovědnost za něj však musíte převzít Vy sami.

Ing. Pavla Moravcová BCST Terapeut, Kraniosakrální Biodynamika

Mitochondriální a Bioregulační medicína

www.pavlamoravcova.cz

Více zde: https://fb.me/e/43u4HS0MH

Rezervace ošetření na Kraniosakrální Biodynamiku