Léčivá síla doteku

15.11.2020

Všechny léky k uzdravení už v těle jsou. Lze se k nim dostat, pokud vyladíme tělo takovým způsobem, aby se mohly tyto léky volně sdružovat, slyšet nářky a uzdravovat postižené. Nikdo se mi nestalo, že bych na předních policích boží lékárny - lidského těla -neviděl vyskládané ty nejlepší léky. 

Zakladatel Kraniosakrální terapie - Dr. Still

Lidské tělo je dokonale navržený mechanismus, který stejně jako dnešní operační  systém windows  se umí zanalyzovat, vyhodnotit a opravit sám sebe. Stačí jediná podmínka, umožnit mu to. V lidském těle tuto úlohu zastává autonomní nervový systém, vnitřní počítač, který velí všemu v lidském těle.

Aby mohl řádně fungovat, potřebuje k tomu jednu zásadní věc. Být v klidu, bez neustálých vnějších i vnitřních impulsů ataků, krátce řečeno bez stresu.

Za extrémně přetíženou  nervovou soustavou a veškerými nemocemi, psychosomatikou, depresemi, úzkostmi hledejte selhání sebe regulačních mechanismů v těle.

Proč má dotek magickou moc dotknout se těch nejhlubších míst uvnitř nás?

Odpověď je velmi jednoduchá. Když se miminko vyvíjí v ranných fází vývoje,  kůže a nervová soustava se vyvíjí z jednoho segmentu - ektodermu. Lidské tělo je moudré, pamatuje si to a umí si na to rozpomenout. Dotýkáme-li se někoho, jsme přímo v kontaktu s jeho nervovou soustavou, s jeho duší a podstatou. Díky tomu je možné ztlumit napětí a stres přímo v hluboko systému člověka.

Kraniosakrální Biodynamika přináší nespočet pokladů, které snoubí do jedné terapie.

Využívá embryonálních poznatků lidského vývoje, využívá moudrosti lidského těla, vědomí, že pocit přijetí a naslouchání samo o sobě v nás spouští hluboký proces léčení. Hlavně pracuje se silou (DECHEM ŽIVOTA) jež nás stvořila, tou každým okamžikem proudí našimi buňkami a přináší jim informaci o jejich původním vesmírném nastavení. Ta jež je schopna léčit nejhlubší zranění  v nás, měnit nastavení buněk i samotné DNA.

Což přináší celostní komplex léčení - na úrovni TĚLA - MYSLI - DUCHA.

Ing. Pavla Moravcová

BCST terapeut