Mocná inteligentní síla našeho těla

24.11.2022

MOCNÁ SÍLA, JEŽ PŮSOBÍ UVNITŘ NAŠEHO TĚLA, KTERÁ ŘÍDÍ VŠE CO SI VĚDOMĚ ČI NEVĚDOMĚ TVOŘÍME V REALITĚ


Na  videu níže můžete vidět, co vnímá a s čím pracuje Kraniosakrální terapeut.
Každý živý organismus má svou vnitřní inteligentní moudrost. I ta má ve svém těle dané pevné základy, struktury, aby tělem mohla řádně proudit. V těle vládne dokonalý řád a pravidelné rytmy jež jsou zárukou zdraví.


Je to podobný mechanismus jako u auta. Kdy máte energii - benzin a pak karosérii, obvody, elektriku atd.

 
Vše musí být na správném místě, plně funkční a benzín v nádrži. Pak auto jede.
Na videu vidíme část tkz. primárního respiračního mechanismu - oblast lebky, která je základním soukolím pro fungování mozku.


Ke konci videa můžete vidět - světelnou energetickou kouli, to je napájení našeho nervového systému - DECH ŽIVOTA. (Chi)


Ti co ke mne chodí ví, že velmi často vidí světlo. To je část naší božské podstaty (další dvě jsou na srdci a v podbřišku), ta část v mozku aktivuje tkz. křištálový palác v mozku.
Klíčová centra mozku, centra naší nervové a hormonální soustavy, která řídí celý chod organismu, psychiky, sociálního chování a vše co si z kvantového pole vědomě či nevědomě přitahujeme.


Kraniosakrální Biodnamika podporuje vyjádření této síly a naší Božskou podstatu v náš, jež je schopna aktivovat vědomé tvoření našeho bytí.


5G síť a její frekvence míří právě na tato centra, my tím ztrácíme propojení s vyššími poli vědomí, cíleně je nám mířeno na intuici, na selský rozum a díky tomu se z nás mohou stát ovce, které slepě následují to, co říkají v televizi, cíleně míří na propojení s Bohem, a to nemluvím o zdravotním dopadu na naše buňky a celkové zdraví.


Není to cítit, stejně jako radiace není cítit, proto to lidi neřeší.


Ing. Pavla Moravcová
BCST terapeut Kraniosakrální Biodynamika
www.pavlamoravcova.cz


Objednat se na ošetření, můžete ZDE
https://www.pavlamoravcova.cz/rezervujte-on-line/


Video ke shlédnutí zde

https://www.youtube.com/watch?v=K2aJ1cAJHVE