Nejsme pouze hmotou!

09.11.2023

NEJSME POUZE HMOTOU, ALE MNOHOVRSTEVNÉ BYTOSTI PROPOJENÉ PLNĚ S POLEM PŘÍRODY A VESMÍRu. 

Propojení s těmito dalšími vrstvami naší osobnosti nám dávají možnost plně žít svůj potenciál = Kraniosakrální Biodynamika Žamberk.

 I to je cílený program systému naprogramovat nás, že nic než hmota neexistuje, že jsme jediní ve vesmíru a že po smrti umíráme, že člověk nemá žádný přesah a duchovní dimenze nás samých je blábol hodný výsměchu. 

Přitom jsme dokonalé božské bytosti obrovského potenciálu, abychom jej však mohli žít musí být tyto síly přítomny v těle a musí být propojeny s poly okolo našeho těla. Tyto morfogenetická pole vytvářejí a utvářejí celý náš systém bytí, jak po fyzické tak psychické stránce. (příroda, vesmír).

Jsou to ony síly jež udávají ten nejhlubší rytmus našim buňkám, tělu, jsou napojeny na vesmírné cykly a cykly přírody jimž jako bytosti plně podléháme. Přináší nejen rytmus, ale i INFORMACI, jak mají být tyto buňky uspořádány, nesou v sobě informace jak se máme jako lidská bytost chovat. Přinášejí vesmírné vědění do našich těl.

Každým okamžikem ten nejvyšší vesmírný konstruktér dává dokonalé informace našim buňkám, mysli, psyché...tak abychom se vyvíjeli k obrazu jeho tj. bylo dokonalými božskými dětmi s jeho schopnostmi tvoření, kde mysl a srdce hraje klíčovou roli.

Otázka? ted si představte, že nás od tohoto zdroje někdo záměrně odpojí. Takový člověk se začne stávat zvířátkem. 

Pokud námi tyto síly neproudí, jsme plně odpojení od zdroje. Plně programovatelní někým jiným, kdo zrovna nemusí mít čisté úmysly. protože nejsme propojeni sami s sebou, rozhodujeme se na základě rozumu, který plně podléhá strachu, poté naše tělo i nálada jdou ke dnu. 

V ten monet jsme odříznuti od proudu života, od samotného zdroje,  jsme plní strachu a život se stává utrpením a krysím kolečkem přežití. 

Kranio ladí a odemyká tělo pro správné proudění těchto sil v těle na základě vrozeného plánu léčení, jež si udává tělo samo dle božského plánu jež uvnitř nese. Propojuje s tvořivou sílou přírody a znovu jsme schopni cítit proud života ve svém těle. 

To je Kraniosakrální Biodynamika.

Tip na vánoční dárek - 15 ošetření (500Kč) za 7 500Kč , ale i další možnosti poukazů, zde 

Ing. Pavla Moravcova

 BCST terapeut, Kraniosakrální Biodynamika

Mitochodnriální a Bioregulační medicína

Tel. 702 439 143

Objednejte si své ošetření

Vyplňte prosím všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět.