Partnerství jako zrcadlo nervové soustavy

06.11.2020

Partnerství je pouze odrazem dvou větví autonomní nervové soustavy - to jsou oni VNITŘNÍ ŽENA A VNITŘNÍ MUŽ.

Velmi často slýcháme hesla, že je je třeba změnit vnitřního muže, ženu, že právě ony stojí za tím, jakého partnera si do života přitáhneme. Je to pravda, nicméně o to větší výzva může být ona změna, která se na internetu zdá tak snadná. 

Vnitřní partneři plně reflektují nastavení naší nervové soustavy, která se vyvíjí od okamžiku početí. Kdy miminko do sebe nasává veškeré frekvence, které se v prostoru kolem něj nachází. Vnitřní žena stojí za větví parasympatické větve a vnitřní muž na větví sympatiku. Je to vnitřní rovnováha akce a uvolnění, která přináší do těla rytmus a řád - tep srdce, nádech a výdech a většinu fyziologických procesů, které pracují na principu duality.

Každé uspořádání tkáně má svou vibraci, kterou vysílá do prostoru. ta si přitáhne protějšek, který plně rezonuje s naším vnitřním nastavením a vibrací tkáně. Jak je možné změnit nastavení, které si naše tělo nasálo od našich počátků? Klíčem je určitě záměr, pak se začínají otevírat dveře možností. 

Jedna z nich je Kraniosakrální Biodynamika. Proč ona - pracuje se silou jež stvořila naše tělo a jež každý okamžikem oživuje naše buňky. Terapeut aktivuje více této síly v těle klienta. DECH ŽIVOTA s sebou nese informaci dokonalé matrice zdraví ve všech úrovní lidského života. Tím mění na buněčné úrovni frekvenci tkání, což již potvrzuje samotná epigenetika.

Z pohledu prožívání partnerství a toho koho si do života přitáhneme, je rovnováha a souhra parasympatiku a sympatiku klíčová. Je to vnitřní tanec ženského a mužského principu v nás, který se zrcadlí v životě. Změníme-li jejich dynamiku na úrovni tkání, okamžitě se promítne do našeho života.

V různých úrovních a situacích - jak se cítíme jako žena - matka, milenka, partnerka, jak dokážeme vnímat naše potřeby, jak se dokážeme sami za sebe postavit, prožívání menstruace, sebe lásky a sebe hodnoty, vnitřní síla atd. což jsou jen projevy mužského či ženského principu v nás a toho, jak je nastaveno naše podvědomí a nervová soustava.

Prostředí aktivuje geny v buňce a tím ji vlastně ovládá. NE GENY, ale prostředí a polem kolem nás a kolem buněk. DECH ŽIVOTA dává možnost dotknout se nezraněných částí v nás a umožnit uzdravit se, uvolnit se a plynout s proudem, díky čemuž se mění celé nastavení našeho systému a s tím prožitek v životě. Včetně toho jakého partnera si do života přitáhneme a jakými partnery pro naše protějšky jsme.

Ing. Pavla Moravcová

BCST terapeut

Tel. 702 439 143