Pevná půda pod nohama!

09.04.2020

Někdy nás život dokáže srazit pěkně na kolena. Tápeme a hledáme místo, kde je to pomyslné dno, od kterého bychom se mohli odrazit.

Mysl nám běží na plné obrátky, chytáme se každého stébla, které se s první vlnou znovu potápí.

V ten moment je nejlepší zastavit se, nadechnout se a ZORIENTOVAT SE. Říkáte si, jak to udělat, když už jsem situaci probrala ze všech stran, mozek vymyslel řadu variant.

Zeptali jste se svého SRDCE a DUŠE? To je možné pouze v tichu a ve stavu, kdy Vaše mysl utichne a dá prostor něčemu hlubšímu, něčemu co vyvěrá přímo z nitra.

Právě tam leží odpovědˇ na všechny naše otázky.
Jak utišit svou mysl natolik, abych dokázala přijít na to KDO JSEM, KAM JDU A JAK Z TOHO VŠEHO VEN ?

Na to je úžasná právě Kraniosakrální Biodynamika, pilířem je KLID a schopnost dostat klienta do stavu, kdy Vám mysl vypne.
Je to stav, kdy jste schopni naslouchat sami sobě, svým potřebám a touhám, v tomhle stavu přichází odpovědi z nitra, začnete se ORIENTOVAT a berete svůj život do VLASTNÍCH RUKOU!

Celý můj příběh a mé léčení hlubokého traumatu, spojeného s totální paralýzou a odpojení se od reality by bez Kraniosakrální Biodynamiky skončil s velkou pravděpodobností doživotní léčbou antidepresivy, ne-li něčím závažnějším.

Cesta Kraniosakrální Biodynamiky je cesta návratu sama k sobě, cesta postavená na principech fungování přírody a regulace systémů v těle. Proto pokud je problém hlubšího rázu není možné očekávat zázraky na počkání. Můžu Vám slíbit pokud vytrváte, výsledek může předčit Vaše očekávání. I pro Ty, kterým se celý život zdál ponurý, smutný a beze smyslu. Najednou dostává smysl, přichází radost a naplnění, spojený s lehkostí a důvěrou v život !

To za tu trpělivost stojí. NENÍ DŮLEŽITÝ CÍL, ALE CESTA!

Sdílím další z referencí
Mechanismus účinku jsem ještě nepochopila, ale to je vlastně jedno. Myslím, že důležité je to, jak se cítím a mně je fajn. Už zase žiji a ne jen přežívám. Mám chuť do nových věcí, dělám plány, pořád mám něco před s sebou. Jistotu už začínám nacházet v sobě. A to je skvělé. PROSTĚ MÁM CHUŤ DO ŽIVOTA ! !! Pro člověka, který ztratil jistoty a pevnou půdu pod nohama, to je opravdu úžasné. Nebylo to hned, ale dočkala jsem se. Takže, Pavla děkuji :) S.S

Ing. Pavla Moravcová
BCST Terapeut
www.pavlamoravcova. cz
Tel. 702 439 143