Pocit jako magnet pro Vaše přání

26.10.2020

Klíčem k tomu, aby jste si přitáhli z vesmírného katalogu, vše po čem toužíte, je pocit v těle. Vypadá to velmi jednoduše. Nicméně naše společnost úplně ztratila kontakt  s tělem. 

Dáváme přednost intelektu, vědomostem a vše co se týká emocí, pocitů máme často za podřadné. 

Je to jazyk těla, který k nám promlouvá skrz pocity a emoce. Můžete si říct pché, na to tom nezáleží.

Právě ony jsou ty, které řídí celou fyziologii těla, jsou napojeny na kvantové pole a utvářejí náš život.

Emoce je pouze výsledkem fyziologických reakcí v těle. Pocit - teplo, zima, chvění, stažení, bodání, pocit, že nic necítím, prostor, lehkost, bolest....jsou signály těla, jak funguje autonomní nervová soustava. Na ní stojí celé zdraví psychické, fyzické, sociální, ekonomické, spirituální.

Rozhodně stojí za to, jim věnovat svou pozornost.

Co bych dnes chtěla s Vámi za sdílet, je takové malé kouzlo :)

MYŠLENKA je signálem a POCIT v těle je magnetem, kterým si z kvantového pole, můžeme přitáhnout, vše co potřebujeme.

Klíčem je dobré vnímání těla a umění si navodit dobrý pocit v těle. Cest je mnoho, příkladem může být  vzpomínka, když jste byli zamilovaní a vzpomenete si na člověka, kterého milujete.

Můžete vnímat více tepla, více síly, víte, že zvládnete cokoli na světe, může Vám bušit víc srdce, svět je náhle růžový atd. 

Vaše tělo začne produkovat jiné látky a tím mění své elektromagnetické pole a frekvence jež vysílá do prostoru. Měníte svou frekvenci. Stejně jako rádio. Jen změníte jinou stanici, které Vám lépe vyhovuje. Tím  začnete vysílat do kvantového pole to, co si chcete přitáhnout.

Pozoruji to u svých klientů,  v těle  se snižuje stres, tělo začne produkovat jiný typ hormonů, jinou chemickou výbavu a těla klientů se začínají měnit. Začíná se pomalu měnit jejich elektromagnetické pole.

To jim začíná měnit životy, přichází nové příležitosti, partneři, práce začínají se uzdravovat. I já sama jsem prošla tímhle procesem. Je to jako zázrak. Jsme božskými bytostmi, které můžou tvořit svůj život.

Nejúžasnější na tom je, že vše už umí vysvětlit i dnešní věda. :) Je to holý fakt. Je to samozřejmě cesta a ochota vidět a opustit staré, které už neslouží.

Klíčem je vždy myšlenka, tělo a pozitivní tělesný pocit v něm. Nefunguje to pokud je tělo ve stresu.

Velice Vám děkuji za dnešní terapii, musím říct, že jsem měla velká očekávání, ale skutečný efekt byl neuvěřitelný. Našla jsem v sobě odvahu a sílu jít za svým cílem a jsem o tom přesvědčena že to skutečně dokáži. Když jsem k Vám šla cítila jsem se vyčerpaná a bez energie a nyní mám energie a síly tolik, že se těším na realizaci svých životních kroků, k lepšímu a spokojenějšímu životu a naplnění šťastného života jak v podnikání tak i v rodině. Děkuji Vám a těším se na další spolupráci. 


Ing. Pavla Moravcová

BCST terapeut

Léčba psychosomatických potíží

Tel. 702 439 143

Zdroj: ICSB skripta, Dr. Diespenza, Dr. Bruce Lipton