Podmínka fungování samo léčivých sil těla

17.08.2023

Tělu vládnou dokonalé síly a mechanismy jež tělo samo-léčí, tělo samo-regulují a a integrují.
Podmínkou proto, aby se tak mohlo dík je tkz. Vnitřní dynamická rovnováha na úrovní autonomní nervové soustavy. Ta souvisí s vnitřním a velmi často i nevědomým stresem a napětím, který pokud je dlouhodobý a nebo intenzivní doslova vypíná schopnost těla "dát si voraz", dobít baterky a regenerovat.
Díky tomu tělo stárne rychleji a stává se nemocným.


S čím primárně pracuje Kraniosakrální Biodynamika je uvolnění a aktivace této části autonomní nervové soustavy tak, aby tělo mohlo znovu začít odpočívat, snížilo stresovou hladinu a to je moment, kdy tělo spouští samo uzdravující procesy.


V ten moment tělo nabírá sílu, tvoří látky regenerace a omlazení.
Osa HPA - stresová kaskáda (hypothalamus -hypofýza - nadledvinky) se dostává do své rovnováhy a tělo znovu ke své síle.


Okamžitě dochází ke změně hormonální hladiny, s tím jde ruku v ruce psychika a spánek, změna metabolismu (lépe se hubne), k podpoře imunitního systému ( pokud máte stres v těle vypíná to imunitu) a řadě dalších fyziologických pozitivních procesů.

 
Další velmi důležitý aspekt je ten, že se dostáváte sami k sobě, jste schopni slyšet sami sebe své potřeby, aktivovat svou intuici. 


Ve fázích ošetření se otevírá přímý vstup do nevědomí, kdy jste schopni nahlídnout a přepsat hluboko uložené programy a stíny jež Vám brání v rozletu. 

Kranio je celistvá metoda jež léčí na úrovni ducha -mysli - těla a díky tomu je velmi účinná pro všechny výzvy jež nám život předkládá. Dává nám podporu a sílu je zvládat s větší lehkostí, v nemoci aktivuje samo léčivé a ozdravné síly našeho těla. 

Vše je dávno změřeno a "vědecky" prokázáno, o tom si povíme někdy více. Obor Mitochondriální a Bioregulační medicíny je obor jež tuto schopnost těla měří, jedná se o obor a diagnostiku, se kterou pracuje Mudr. Vojáček.


Ve své podstatě je to velmi jednoduché, bohužel celý systém společnosti je záměrně nastaven na výkon a na vypnutí samo léčivých schopností těla. Je na nás zda si to necháme líbit a nebo si tyto schopnosti těla budeme chtít vzít zpět.


To je Kraniosakrální Biodynamika v kombinaci s Mitochodnriální a Bioregulační medicínou


Ing. Pavla Moravcová
BCST terapeut, Kraniosakrální Biodynamika
Mitochodnriální a Bioregulační medicína
www.pavlamoravcova.cz

Nervus Vagus - nerv, kterému vděčíme za pocit pohody, klidu i bezpečí. Nerv, který pro nás tvoří hormony lásky a blízkosti. Tak často je skoro nefunkční. Nervová soustava má obrovskou schopnost regenerace v každém věku. Chová se stejně jako sval, čím častěji cvičíte, čím častěji se ho snažíte zapnout, tím rychleji bude funkční!

V každém věku! Lékařství, zdravotní systém, tak je nastaven,  je cíleně provázen řadou mýtů, aby nás programovali ke stárnutí a nemoci. Jsme božské bytosti, které měli schopnost se dožít 950let v plné síle a mladosti!

Vemte si tuto schopnost zpět!

Objednejte si své ošetření