Problém s inkontinencí?

21.02.2024

Inkontinence je  nepříjemný stav těla, kdy tělo neudrží moč. Může se stát, že cvičíte, navštívíte fyzioterapeuta, lékaře, máte prostudované všechny články ohledně této problematiky, ale nic nepomáhá.

Fyzioterapeut i lékař Vám řekne, že to zas není tak hrozné, ale každý krok Vám dělá utrpení, protože Vaše tělo prokapává jako protržená vodní nádrž.

Kde může být ten problém? Ona žena byl můj první případ, kdy jsem se setkala s tímhle problémem ve své praxi.

ˇÚžasné na Kraniu je, že moudrost klientova těla Vám řekne sama, kde je problém. Po dvaceti minutách ošetření se objevil obraz sympatického nervstva jež vede kolem páteře.

V tu ránu mi svitlo.

Klientka mi vypověděla svůj životní příběh, o výzvách, kterým čelila, o nemožnosti plakat, ale také o úrazu kostrče jež se ji stal před 30lety.

V tu chvíli vše zapadlo jako puzzle, více věcí zavdalo příčinu močovému měchýři jež upouští  pravidelně tekutinu a upozorňuje klientku na řadu věcí, kterým je potřeba věnovat pozornost.

Jedna z příčin byly neustále aktivované nervy sympatiku, které stahují obratle a páteř k sobě, tvoří  doslova a do písmene pancíř kolem páteře. Neustálá aktivace sympatiku stahuje kosterní svalstvo, včetně membrán mozku, kterým vděčíme za 99% bolestí zad a migrén.

Mezi páteřními obratli vychází nervy jež inervují naše vnitřní orgány, pokud se stažení nachází v oblasti beder, kosti křížové a kostrče inervuje se právě nerv močového měchýře.

Pokud k tomuto dochází dlouhodobě, dochází odmyelizovaní nervů a stačí malý stimul a močový měchýř reaguje únikem moči.

Je to kombinace naší psychiky a úrazu, který se odehrál před desítkami let.

Co s tím?

Je potřeba uvolnit napětí v těle, jež způsobuje aktivaci na sympatické nervové soustavě kolem páteře, uvolnit celou oblast pánve a beder a dopřát nervům znovu obalení myelinu a celkovou regeneraci pro lepší funkčnost.

To možné je i když Vám lékaři řeknou opak.

Zázrak jménem Kraniosakrální Biodynamika a mocné síly lidského těla, které vždy hrajou v náš prospěch.


Ing. Pavla Moravcová 

BCST terapeut - Kraniosakrální Biodynamika

Mitochondriální a Bioregulační medicína

Rezervujte si svůj termín ošetření