S čím pracuje Kranio a proč je tak účinné?

16.08.2023

S čím pracuje Kraniosakrální Biodynamika a proč je tak účinná?Pracuje s centrálním systémem těla, který je uložen mezi lebkou (Cranio) a kostrčí (Sacrum). V této oblasti je uložen tkz. Kraniosakrální systém, který ve svém jádru nese autonomní nervový systém. 

Celý Kraniosakrální systém je napojen na biodynamické síly přírody, které skrz tenhle systém oživují a staví lidské tělo.Budu Vám postupně odkrývat, jak je naše tělo dokonale navrženo, jak je neustále omýváno tvořivou božskou silou jež propojuje každou část vesmíru s naší DNA.

Tenhle mechanismus je základem všech samo léčivých vlastností těla a byl přírodou nastaven tak, aby udržoval náš systém do vysokého věku v dokonalém zdraví. Bohužel jsou tady síly, které míří na tyto dokonalé mechanismy lidského těla, síly které cíleně zkracují náš život.

Lidská buňka byla navržena na 950let života, není jakýkoli důvod pro stárnutí. I tohle je cílený tisíciletý program a my se můžeme zpět dotknout toho , co nám bylo dáno vesmírem do vínku.Přichází doba, kdy vše vyplouvá na povrch a Kranio je jedna z cest, která nás může navrátit zpět k dokonalému zdraví, jak na úrovni psychiky, tak na úrovni fyzickém.T

o je důvod, proč Kranio pomáhá v řadě případů, kdy si ostatní obory neví rady.

Ing. Pavla Moravcová

 BCST terapeut, Kraniosakrální Biodynamika 

Mitochondriální a Biregulační medicína 

www.pavlamoravcova.cz 

Chci se objednat na ošetření