Samo léčivé pilíře

24.07.2023

Základním předpokladem je tkz. Vnitřní dynamická rovnováha na úrovni autonomního nervového systému a stabilní, čisté vnitřní prostředí organismu, které je nutné pro správný chod buněk a správnou genovou expresi. 

Nové studie, které se bohužel do mainstream cíleně nedostanou a jsou označovány za dezinformace, ukazují zásadní věc, genetika je silně přeceňována a není ta, která ovlivňuje zdraví. Je až důsledkem. 

Geny nejsou zodpovědné za nemoci, ale je to prostředí, které aktivuje určité geny. Vy můžete mít genů např. nádorů kolik chcete, nic to však neznamená. Tím spouštěčem zda onemocníte či nikoli, je prostředí, ve kterém se buňky nacházejí a které mohou aktivovat určité geny. 

Geny jsou aktivovány skrze membránu jež reaguje na prostředí. 

Klíčem zdraví je stav Vašeho vnitřního a vnějšího prostředí, neb naše těla jsou propojena s polem okolo nás, na které pak tělo a naše vnitřní prostředí reaguje a spouští určité geny.

Tato elektromagnetická pole,  ovlivňují naši fyziologie a samotné DNA. Jsme plně propojeni se vším okolo. Zdroj. Dr. Bruce Lipton a Kraniosakrální Biodynamika. Co asi může s naší DNA dělat všudy přítomné 5G, hmyz v jídle, grafen a spike protein ve vakcínách?

Pojďme se podívat na  základní pilíře, které ovlivňují naše vnitřní prostředí1

1. Výživa - alfou a omegou je naše výživa. Už Hippokrates věděl, že  jídlo je lékem. Jídlo by mělo obsahovat mikroživiny, antioxidanty, stopové prvky, minerály, vitamíny bez nichž tělo nepracuje správně, nedetoxikuje, neregeneruje, nedobíjí baterky a samo ozdravné síly prostě nepracují.

Dostatek mikroživin je zásadní pro správný chod všech těchto systémů těla - od imunitního, hormonálního, kardio atd.

Bohužel dnešní strava obsahuje pouze toxiny a velmi málo, spíše žádné mikroživiny. 

Zajímá-li Váš hladina Vašich minerálů, stopových prvků, vitamínů atd. je možné si ji nechat přeměřit zde a posléze cíleně podpořit Vaše zdraví.

2. Pohyb na čerstvém vzduchu - zde se dostáváme do kontaktu s mocnými silami přírody, jež dýchají každou naší buňkou a přinášejí ji matrici zdraví, nabíjejí mitochondrie - buněčné elektrárny, jež jsou základem buněčné energie bez níž tělo nemůže fungovat a začíná rychle stárnout, časem churavět.

Opět 5G silně vybíjí naše mitochodnrie, proto jsme tak unavení a silně oslabeni. Stačí žádat vypnutí.

3. Spánek - je kapitola sama pro sebe, zde dochází k regeneraci, k obnově energie, k čistění mozku atd. 

4. Stres - stresová kaskáda v těle je mocným mechanismem, který udržuje vnitřní dynamickou rovnováhu těla. Pokud jsme dlouhodobě ve stresu, dochází k chronickému vychýlení a to je spouštěčem všech nemocí. Dokážeme-li jej dostat pod kontrolu, začíná samo léčení. Tak jednoduché to je. Vnitřní dynamická rovnováha,  je nejzákladnějším pilířem, bez ní se není možné uzdravit.

Kraniosakrální Biodynamika aktivuje tuto vnitřní dynamickou rovnováhu a napomáhá tak tělu aktivovat jeho vlastní samo léčivé mechanismy těla, které jsou velmi mocné.  Objednat se můžete, zde.

Nezmínila jsem mysl a  vědomí - to je samostatná a nejzásadnější kapitola, o které někdy příště :) Nezapomeňte, že vše je pouze frekvencí, že jsme mocné božské bytosti a vše je možné!

Přichází čas, kdy bude nutné převzít plnou zodpovědnost za své zdraví. Paradoxně to není zas až tak těžké. Tělo pracuje na určitých jednoduchých principech, které ovládají mocný mechanismus samo léčení.

Pokud je podpoříme výrazným způsobem podpoříme naše zdraví i radost ze života.

Chcete-li vědět více a dozvědět se jak na to. Stačí mne kontaktovat a ráda Vás povedu. 

Ing. Pavla Moravcová 

BCST terapeut, Kraniosakrální Biodynamika 

Mitochodnriální a Bioregualční medicína


Ing. Pavla

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.