Stres, migrény, bolest zad a její pružnost.......

07.03.2020

....fasciální sít´, fascinující tkán v lidském těle, kterou lékaři začínají objevovat teprve nyní. Je to sít´, která je tvořena vodou, kolagenem a elastenem, má řadu významných funkcí pro naše tělo.

Zvláště pro pohybový aparát, přestane-li pulsovat a pohybovat se, začínají nás bolet záda a bolest putuje skrz celé tělo.

Je to tkáň, která jako první reaguje na STRES, VNITŘNÍ NAPĚTÍ a pohyb, který lze vidět na videu se zastaví.

Jednotlivé vrstvy přestanou po sobě klouzat a tím dochází k bolesti. Zvláště v oblastech jako jsou bedra, kde se nachází těžiště těla.

Vědci již prokázali, nezáleží ani tak na stavu a degenerativních změnách páteře jako na kvalitě fascií, které se nachází kolem páteře. Jsou to právě fascie, které zajišťují pružnost a naši ohebnost.

Při ošetřeních vnímám, kdokoli přichází s psychosomatickými problémy, je vždy zasažena tato tkáň nejvíce v oblasti pánevního dna, beder, oblast kolem lopatek, bývají extrémně stažené trapézy, napjatý krk a fascie vedoucí do mozku, kde napětí může posléze vyvolávat migrény.

Kraniosakrální Biodynamika skrze dotek uvolňuje hluboké napětí ve tkáni a tím dokáže poměrně rychle pomoci

3 ošetření:
Na Kraniosakrální terapii jsem se dostal na doporučení kamaráda, kdy jsem potřeboval pomoc při psychických a zdravotních potížích. Velký psychický tlak v zaměstnání, nemoc syna, která zasáhla celou rodinu, mé dlouhodobé bolesti po operaci páteře a ztráta chuti do života.
Těžko, opravdu těžko se popisuje, co moje tělo samo se sebou dělalo již po první návštěvě. Nyní jsem téměř bez bolestí, psychicky vyrovnanější a silnější řešit problémy. Kdo tuto terapii neprožil, nepochopí. Je to opravdový start k radosti do dalšího života.
Moc Vám, Pavlo, děkuji

Ing. Pavla Moravcová

One of the big elements that I am interested in is how different types of fasciae act as conduits for fluid to flow through. Some of the spaces are microscop... 

Udělejte svůj první krok k vyléčení a písněte si o termín!

Cena 90 min. - 900 Kč, místo Žamberk nebo Kostelec nad Orlicí