Tajemství - jak být mocnější než Vaše prostředí

13.10.2020

Vnější prostředí ovlivňuje náš systém víc než si dokážeme představit. Můžeme si myslet, že situace kolem nás se netýká, byť jsme vypli všechna média. Jenže společnost vytváří společné nevědomé pole, jehož jsme my všichni součástí a naše těla reagují.

Pokud si myslíte, že tak není. Zeptej te se sami sebe? 

  • jak se mne spí?
  • mám dobrou náladu?
  • bolí mne záda bez důvodu?
  • jsem více podrážděná/ý?
  • mám radost ze života, užívám si maličkostí?
  • jsem  stažená, uvolněná nebo v napětí ?
  • co trávení ?
  • mám chuť na sex?
  • buší mne více srdce, potím se více .....?

Jako bytosti jsme propojeni podprahově skrze nervovou soustavu, skrze srdce a co ovlivňuje ostatní, ovlivňuje i nás samotné.

Mám pro Vás dobrou zprávu, jsme schopni sami situaci zvrátit v náš prospěch. Vytvořit si vlastní posvátný prostor plný klidu, bezpečí a lásky a tím pomoci všem ostatním. Každý může být světlem pro ostatní. Jak ?

Je to metoda, kterou používám roky a dala mne přestát i velmi těžké chvíle v životě. Vím, že funguje. Jen to co potřebujete je trpělivost, vytrvalost a důvěru.

Sami jste schopni mít moc nad Vašim prostředím, být tak silný, aby Vás situace kolem Vás neovlivňovala a byli jste ti, kteří vytváří bezpečný prostor pro druhé a dali jim možnost z té manipulace se strachem vystoupit.

Psala jsem, že emoce jsou jen výsledkem fyziologických pochodů v těle. Ty však lze ovládat naší myslí, pozorností. Stačí si vybrat kam zaměřím pozornost, jaký si vyberu pocit,že chci prožívat a to změní celou neuro biologickou podstatu v našem těle.

Říká te, že ne ?

Vzpomeňte si na svou lásku?

Na pocit, když jste vyhráli zápas?

Poprvé jste drželi Vaše dítě v náručí?

Jste s těmi, které máte rádi?

Čtete svou oblíbenou knihu?

Jste na zahradě?....dosaďte si to, co máte rádi a zavnímejte své tělo a pocity v něm, včetně jeho reakcí. Jako je změna svalového tonusu, dechu, pocit  zklidnění, prohloubení dechu atd. ... To je neuro-biologická reakce v těle na Vaši myšlenku.

Ze začátku to dře, může hodně dřít...ale když vytrváte, dostaví se Vám odměna. Kolem Vás může burácet hurikán, Vy to zvládnete v klidu a s nadhledem.

Jsou to záležitosti, které potvrzují objevy na poli neurovědy a neurobiologie, které vycházejí z toho, jak funguje náš mozek, emoce a tělo.

Proto věřte: NEJSTE TÍM, CO SI MYSLÍTE! ZMĚŇTE TO, STAČÍ ZAMĚŘIT POZORNOST JINÝM SMĚREM A PROCÍTIT PŘIJEMNÝ POCIT V TĚLE!

Krásné audio posílám do těchto podzimních dnů těm, kteří chtějí být tvůrci svého života a ne stádo, za které nás vláda má.

Tajemství


Ing. Pavla Moravcová

BCST terapeut 

Léčba psychosomatických potíží - Uzdravení bez léků a lékařů