Zdraví si tvoříme sami

03.03.2021

Já si dovolím sdílet FB příspěvek ze skupiny MY jsme YOUNITY, který vnímám jako obrovské poselství. Pro Ty jež tápou a ptají se proč se mne neustále dějí ty sračky.

Vše, co se nám děje, jsme si vytvořili sami.

Chtěla jsem však povzbudit, nepřestávejte na sobě pracovat a důvěřovat vyššímu principu, který je přítomný všude kolem nás. V našem těle koluje božská, sebe regulující síla - DECH ŽIVOTA, která je vždy přítomna  a neustále reguluje a opravuje naše těla se snahou posunout nás ke zdraví. Není to zadarmo, musíme se chtít vzdát našich vnitřních destruktivních programů, každý den pracovat a věnovat tomu pozornost. Nikdy to nepůjde samo. Pak se mohou dít zázraky, jako je tento. Moc děkuji za tato poselství pro všechny z nás.

Drazí a milí, jsem onkologická pacientka a ráda bych s vámi sdílela zázraky ve své léčbě a co mi funguje. Diagnoza zněla rakovina prsu s metastázemi do vaječníků a kostí. Můj stav byl několik měsíců v loňském roce velice vážný, několikrát jsem byla hospotalizovaná, měla bolesti, obrovský otok ruky po velké operaci uzlin, neskutečná únava, zavodnění orgánů, hlavně plic, což mi způsobovalo problémy s dýcháním, dlouhé měsíce jsem škaredě kašlala, měla naběhlé velké uzliny v celém těle a mnohé další... Pomohlo mi až přijetí 100% zodpovědnosti za můj stav. Na jednu stranu mě sice deptala představa, že jsem si tuto strašlivou nemoc vytvořila, na druhou stranu mě posilovala naděje, že jsem tedy i tak mocná navrátit si zdraví. Díky učení p. Dispenzi a mnohých dalších jsem se stala pozorovatelem svého života a způsobu uvažování a učila se myslet líp než se cítím. Toto považuji za mistrovství a klíč k radostnému životu. Rok jsem se o to pokoušela minutu za minutou, den za dnem, měsíc za měsícem. Neúnavně pracovala a stále pracuji s každou svojí myšlenkou a tím šla do hlubokého sebepoznávání. Jakmile jsem pronikla k sobě proplakala jsem desítky hodin, ve kterých jsem prosila o odpuštění mnohé lidi a také odpouštěla sama sobě, učila se mít ráda, velkým krokem bylo přijetí Boha a pracovala jsem na své pýše. Tady velmi doporučuji knihu od S. N. Lazareva Zdraví člověka Projevy pýchy. Toto vše včetně každodenních meditací, práce s dechem, modliteb, propojení se s přírodou mi otevřelo oči a probudilo do života plného laskavosti, vděčnosti a pokory. Přestala jsem žít v pocitovém nedostatku a začala vytvářet hojnost. Po roce přišel dlouho očekávaný bod zlomu a mé zdraví se začalo rychle, až zázračně zlepšovat. Po celou dobu jsem mela pouze experimentální léčbu a nyní mám biologickou léčbu. Dle výsledků jsou některá rozsáhlá ložiska vyléčená a další se zmenšují. Jsem v top psychické i fyzické kondici a můj život se celý proměnil.... A moje poselství pro vás zní pracujte na sobě, nořte se do hloubky, buďte velmi pokorní a trpěliví. Hledání pravdy o sobě a schopnost měnit se přináší neskutečné výsledky. Dovolte si v mysli vytvořit přenádherný život a tuto vizi pak zhmotněte. Je to jen na nás. Bůh s námi se všemi