Život bez antidepresiv

29.04.2023

aneb bez těla psychiku nikdy nevyléčíš! 

Jsme celistvá bytost, kdy žádná z částí našeho těla, vnímání, cítění není oddělena. Vše se vzájemně doplňuje a vzájemně vylaďuje.

Každá životní událost od dob našeho početí je uložena v buněčné paměti a ovlivňuje náš pocit bytí i zdraví jako takového. 

To umí KRANIOSAKRÁLNÍ BIODYNAMIKA v kombinaci s cílenou přirozenou léčbou na aktivaci sebe-ozdravných mechanismů těla. 

Lidské tělo je nastaveno se samo-udržovat, samo-léčit, samo-upravovat, samo-regulovat. Psychika je nedílnou součástí tohoto mechanismu, pokud jsou tyto přirozené a vrozené mechanismy narušeny, jedním ze symptomů je špatná psychika, deprese, vyhoření, panická ataka, špatný spánek. 

Návrat k "nádechu a výdechu" na úrovni nervové soustavy, vede k vnitřní dynamické rovnováze, jež dává tělu možnost se správně regulovat a řídit všechny systémy v těle, včetně hormonální soustavy s níž je spojena psychika.

Tělo však nemůže nikdy správně pracovat, pokud nemá dostatek mikroživin, což v dnešní době nemá skoro nikdo, vzhledem k agresivnímu zemědělství a jeho toxicitě. Jídlo pro nás v dnešní době přináší spíše zdravotní rizika než zdraví, jak tomu bylo v minulosti. 

Pokud tělu schází tyto základní stopové prvky, aminokyseliny a řekněme specifické stavební kameny apod. Nedetoxikuje, neopravuje se, neuzdravuje se a je "neštastné".

Přesně zvolená kombinace látek, jež podpoří vlastní samo-ozdravné procesy a zklidnění (vyrovnání) tkz. HPA osy (osa hypothalamo-hypofýza- nadledvinky - stresová kaskáda těla) dochází velmi rychle k uvolnění napětí, větší odolnost zvládat výzvy jež nám život přináší. V neposlední řadě přináší větší lehkost a radost do života. Vracíme se zpátky k sobě. Není potřeba žádná psychoterapie a ani léky.

Záměr projektu: Za 30 dní opět v lehkosti a nadhledu s postupným vysazováním toxických a návykových antidepresiv. Antidepresiv se samozřejmě nestihneme za těch 30 dnů zbavit úplně neb se musí vysazovat postupně, ale budeme se ubírat tímhle směrem. 

Po těch 30 dnech se budete cítit výrazně lépe a budete vidět výsledky. 

Samozřejmě ta největší práce bude na Vás - chtít se z toho dostat. To obnáší i nějaké změny v životním stylu a nebát se opustit to, co Vám již neslouží. Provedu Vás cestou změny a nebudete na to sami. 

Projekt není určen pro psychiatrické pacienty s těžkými diagnózami: jako je např. schizofrenie. Projekt je určen pro klienty jež trpí běžnými depresemi, úzkostmi, vyhořením, panickými ataky atd. které jsou pandemii dnešní doby a nikdo to neřeší. Vlastně nás v tom cíleně udržují neb je to skvělý business.

Cena: 

2 varianty: 

1. 3 ošetření: 3 500Kč (přírodní léčba zaměřená na aktivaci samo - léčivých sil těla plus 3 - 60 min. ošetření). Se zárukou vrácení peněz. Původní cena beze slevy 6 826Kč

2. 6 ošetření: 6500Kč (přírodní léčba zaměřená na aktivaci samo - léčivých sil těla 6 - 60 min. ošetření). Se zárukou vrácení peněz. Původní cena beze slevy 9 826Kč. Možno formou dvou splátek 3 500Kč a 3 000Kč

Akce platná vždy na určitý časový úsek! Pro tentokrát do 7.5.2023

Chci opět cítit sílu a radost!