Život bez antidepresiv

14.10.2023

Klíč k uzdravení psychiky, je ukryt v těle, ne v mysli. Chceme-li být šťastní, zvládat životní výzvy je potřeba splnit určité podmínky, které tělo potřebuje, aby pro nás vytvořilo dobrou náladu. 

Jsme v depce, jsme unavení, tělo nám brní, vytváří panické ataky nemůžeme spát, nepamatujeme si, bolí nás záda, mám mozkovou mlhu, emoční labilitu...vše se děje z následujících důvodů: 1. Nervová soustava jede na plné pecky, pokud jede nervová soustava na plné pecky, posílá zprávu hormonům zvyš adrenalin - látku boje, látky pokud tělo jede chronicky v tomhle režimu, tak vybíjí baterky (buněčnou energii ATP), neregeneruje, nedetoxikuje, prostě nefunguje. 

První krok je zmírnit a zastavit tuto aktivaci, tohle dělá a umí opravdová Kraniosakrální Biodynamika (vybírejte terapeuty, kteří mají za sebou oficiální často několikaleté vzdělání, to jsou Kraniosakrální terapeuti, v ČR se nám rozmohl nešvar vydávat se za Kranio terapeuta po pár dnech nějakého semináře, tyhle ošetření nefungují ).

Je potřeba snížit aktivaci na tkz. HPA ose - což je stresová kaskáda v těle, která ovlivňuje celou hormonální hladinu a s ní psychiku, krom mnoha jiných funkcí v těle.

Je také potřeba počítat s větší trpělivostí u očkovaných na ZLOVID, protože vakcína je pro tělo enormním stresorem. Stejně tak u prodělaného ZLOVIDU, často sedá na Nervus vagus - nerv, kterému vděčíme za pocit klidu a bezpečí. Častokrát se děje to, že po nemoci se nemůžeme dostat do pohody a to je důvodem.

2. Pak je potřeba dosytit hladinu určitých látek vlastní tělu, kterým vděčíme za samo uzdravení, určitou hladinu mikroživin, které tělo potřebuje aby správně fungovalo. 

Připravila jsem pro Vás balíček, kdy po měsíci a půl by jste měli cítit výraznou úlevu. Cítím, že je potřeba pomoci i dětem a chtěla bych, aby tato možnost byla dostupnější i pro děti


Dana

Já jsem nadšená přišla jsem s panickými ataky, bušením srdce, obrovskou únavou a závratěmi. Nasadili jsme buněčnou léčbu a podstoupila jsem 5 ošetření po týdnu a musím říct, že se můj stav obrátil o 180 stupňů. Nastoupila vnitřní síla, závratě i panické ataky odešly a já se vrátila k normálnímu životu. Moc díky už jsme nedoufala.

Petra

Kraniosakrální Biodynamika mne neuvěřitelným způsobem zklidnila, cítím se jistější, vyrovnanější, mám víc energie a žije se mi lehčeji. Je to pro mne vlastně takový velký zázrak nebo dar z nebes, který mne v životě potkal a byl dán. Vážím si velice toho, že jsem paní Pavlu poznala. NEPOTŤREBUJI ŽÁDNÉ LÉKY NA ÚZKOST a PANICKOU PORUCHU, bez kterých jsme myslela, že už nebudu moci normálně žít. Toto vše přijmám s velkou pokorou a vděčností za to, že jsem měla možnost poznat jak úžasná metoda kraniosakrální biodynamika je. 


Balíček: 6 100Kč

6 x 60min. ošetření Kraniosakrální Biodynamikou

Zdravotní diagnostika HBS orgánovým scannerem

Cílená buněčná léčba na aktivaci a podporu psychiky 

Ing. Pavla Moravcova BCST terapeut, Kraniosakrální Biodynamika

Mitochondriální a Bioregulační medicína

www.pavlamoravcova.cz

Chci se cítit lépe

 Rezervaci vám potvrdím e-mailem a domluvím si s Vámi konkrétní termín!