Ztráta paměti a neschopnost si pamatovat, co za tím stojí?

06.10.2023

Další epidemie dnešní doby, která se tiše šíří už i mezi dětmi ve škole je ztráta paměti, nesoustředěnost. Zjednoduším-li celou problematiku za vším stojí chronický stres, strach a bolest. 

Lidské tělo pulsuje od buněčné úrovně, mozek si můžeme představit, jak pravidelně rozvíjející se květinu. Jsme-li ve stavu strachu, stresu květina zůstává uzavřená a to má dopad na celé fungování mozku, myšlení a chování. 

Krev se nenahrne do předních čelních laloků, kterým vděčíme za racionální myšlení, schopnost řešit těžší úlohy a vůbec racionálně myslet. 

Dokonce se může stát pokud se tak děje delší dobu, neurony v přední časti mozku začnou odumírat a my začneme hloupnout, změní se nám chování, ztrácíme soucit a empatii...to vše vyvolává strach a stres. 

Základní podmínkou chceme-li navrátit paměť, racionální myšlení, chování lidské bytosti. 

Je navrátit tělu pocit bezpečí a klidu. Jednou z velmi účinných cest navracejících vnitřní klid do našich životů je KRANIOSAKRÁLNÍ BIODYNAMIKA

Iva ÚčetníKraniosakrální terapie mi přináší klid a oproštění se od starostí všedních dnů. Obzvláště tedˇ v náročném stresovém daňovém období. Kdy mi velmi pomáhá zvládat pracovní stres a napětí po psychické stránce. Od problémů, které mne dříve pohlcovaly si držím odstup. A v neposlední řadě - od věčného sezení u počítače mi ulevuje od bolestí zad a krční páteře především. Děkuji

Cena: 30 min. - 450Kč

60 min. - 890 Kč 

Děti 30min - 390 Kč


Ing. Pavla Moravcová BCST terapeut, 

Kraniosakrální Biodynamika 

Funkční alias Mitochondriální, Bioregulační medicína

Tel. 702 439 143

Online rezervace