Blog  

Aktivace vlastních samo uzdravovacích mechanismů a nebo chemie jež řeší pouze symptom, ale příčinu neřeší? Klíč je ukryt v těle, princip uzdravení je velmi jednoduchý, na druhou stranu může být náročný pro dobu v níž žijeme. Každý z nás je součástí celku, na každé buňce v těle záleží, zda tělo bude plné síly a nebo zkolabuje v nemoci.

Jsme božské bytosti, propojené se silami vesmíru a přírody. Každá buňka v těle reaguje na vesmírný nádech a výdech, který je odrazem našeho metabolismu. V naší práci ji říkáme Primární respirace.

Deprese a úzkosti jsou projevem selhání sebe regulačních, sebe uzdravujících mechanismů těla, které velmi úzce souvisí s kondicí buněk, mikro výživou, buněčnou energií ATP a regulací autonomního nervového systému.

Tělu vládnou dokonalé síly a mechanismy jež tělo samo-léčí, tělo samo-regulují a a integrují.
Podmínkou proto, aby se tak mohlo dík je tkz. Vnitřní dynamická rovnováha na úrovní autonomní nervové soustavy. Ta souvisí s vnitřním a velmi často i nevědomým stresem a napětím, který pokud je dlouhodobý a nebo intenzivní doslova vypíná schopnost těla "dát...

S čím pracuje Kraniosakrální Biodynamika a proč je tak účinná?Pracuje s centrálním systémem těla, který je uložen mezi lebkou (Cranio) a kostrčí (Sacrum). V této oblasti je uložen tkz. Kraniosakrální systém, který ve svém jádru nese autonomní nervový systém.

Základním předpokladem je tkz. Vnitřní dynamická rovnováha na úrovni autonomního nervového systému a stabilní, čisté vnitřní prostředí organismu, které je nutné pro správný chod buněk a správnou genovou expresi.

Lidské tělo je propojeno s polem, okolím, ve kterém žijeme a vzájemně se tyto neviditelné pole ovlivňují. Každá živá bytost je jakýmsi elektromagnetickým polem, které vytváří a utváří naší fyziologii, pocity, chování a celkové zdraví.

Domluvte si se mnou svůj termín ošetření!