Co pomáhá?

Přikládám malý přehled přírodních látek, které využívám ve své praxi a jsem schopna se plně postavit za jejich účinnost. Jsou to přesně ty látky,  které mne spolu s Kraniem pomohly dostat bez vážnějších následků z posttraumatické stresové poruchy a dali možnost se plně uzdravit. 

Pilíře psychosomatického zdraví

"Přírodní antidepresivum"  CANNAVI CBD Olej. V našich mozcích, konkrétně v oblastech zodpovědných za paměť, poznávání, vnímání bolesti a psychomotorické dovednosti (atd.) se nacházejí kanabiodní receptory. Patří do endokanabinoidního systému. Jedná se o signalizační systém, který udržuje vnitřní dynamickou homeostázi v našem těle. Různé aktivní látky reagují s receptory a vyvolávají specifické účinky. Zlepšují spánek, koncentraci, paměť, mírní strachy a úzkosti, snižují napětí v těle, dodávají pocit síly a stability. 

CORDYCEPS: Síla a odolnost.  Stimuluje odolnost organismu vůči stresu a napětí.  Používá se po tisíciletí v tradiční čínské medicíně. Je to jeden z nejsilnějších adaptogenů na stres, dává zvládnou velmi těžké období, silný dobíječ energie, pomáhá při únavě a vyčerpání, jak fyzickém, tak psychickém. Skvělý pomocník při depresi, strachu, úzkosti, chronické únavě a vyhoření. Stimuluje imunitní systém a je také velký pomocník v protinádorové prevenci. 

Za mne klíčový v léčbě všech psychosomatických poruch. Cena 644 Kč, s registrací = potvrzení emailu 579 Kč. 

Pokud si nemůžete dovolit nic víc, pak určitě sáhněte po Cordycepsu,  DOPORUČUJI. 

Buněčná energie.

Fermentovaný Coenzym Q10 extra  - 100mg/tb

Dobíjí mitochondrie - baterky buněk jimž vděčíme za jejich kondici a je klíčová pro správné fungování všech systémů v těle..

Připravuji.....