Psychika a tělo jedno jsou .....

05.05.2023

Jsme celistvá bytost, kdy žádná z částí našeho těla, vnímání není oddělena. Vše se vzájemně doplňuje a vzájemně vylaďuje.Každá životní událost od dob našeho početí je uložena v buněčné paměti a ovlivňuje náš pocit bytí i zdraví jako takového.Velmi často, řekla bych v 99% je náš život utvářen hlubokými proudy, které formovali naši osobnost již v prenatálním období a raném dětství.

Naše tělo si pamatuje a cítí a naše veškeré reakce, vnímání světa vychází právě odsud.

Uvolníme-li bolestné vzpomínky z tohoto období nastává úleva, životní energie může znovu lehce proudit a život nás baví.

To se začne projevovat pomalými střípky života - lépe se spí, jsme více v nadhledu, máme více odvahy podniknout kroky ke změně, uvolňuje se svalové napětí tím mizí bolesti zad a migrény, stabilizuje se hormonální hladina a s ní psychika, PMS, ženy hladčeji rodí, přichází radost a máme chuť tvořit, jsme více spojeni sami se s sebou, s proudem života .......

ŽIVOT BEZ ANTIDEPRESIV: je projekt, kdy mým záměrem je provést klienty k vnitřní síle, zvládat své osobní výzvy a začít život žít, ne přežívat. Pomalými krůčky vysazovat antidepresiva, které příčinu stejně neřeší a většinou ani nepomáhají.

Kombinuji silnou koncentraci přírodních látek zaměřenou na aktivaci samo- léčivých sil těla a Kraniosakrální biodynamiku, která umí pracovat s buněčnou pamětí a léčit velmi hluboké rány v nás.

Po měsíci by jste měli cítit výraznou úlevu, vnímat že se věci začínají měnit. Pomohu Vám nakopnout tělo, ukážu, jak pracovat s emocemi a jak je zvládat tak, aby nezůstaly uvězněny v těle a mohli být propuštěny.

Budu Vašim průvodcem v hlubokých vodách traumatu, objeví-li se a budou-li muset být zpracovány.

Chci se cítit opět dobře!

Zde: https://www.pavlamoravcova.cz/l/zivot-bez-antidepresiv/

Ráda bych se cítila dobře

Rezervujte si svůj termén