90 % bolestí pramení z uvězněné emoce v těle

Je vědecky potvrzeno, že lidské tělo je pouhá energie. Když vědci rozložili buňky, atomy do nejmenších částí, zjistili, že ty nejmenší částice jsou jen shlukem energie. Lidské tělo je v podstatě pulsující energetickou koulí vibrací, které se buď vzájemně podporují a nebo nás vedou k nemoci a vnitřnímu zoufalství.

Každá emoce má svou specifickou frekvenci - vibraci. Je-li emoce příliš silná a tělo ji není schopno integrovat, zůstane uvězněná v těle. 

Stane se z ní energetická koule rotující uvnitř těla.  Je-li zde uvězněna po nějakou dobu, začne měnit tkáň okolo, začne narušovat její přirozenou fyziologii. Spouští stresové hormony, které mění vnímaní života jako utrpení a neustálého boje o přežití.

Čím ranější a intenzivnější zkušenost je, tím blíže jádru systému se ukládá - mozek, páteřní kanál, srdce, oblast pánve. Což jsou klíčová centra v těle, odkud je řízeno zdraví  a celkové  prožívání života.

BYLO PROKÁZÁNO, ŽE 90 % FYZICKÝCH BOLESTÍ, DEPRESÍ, ÚZKOSTÍ, PANICKÝCH ATAK, MIGRÉN ..ATD. JE ZPŮSOBENO EMOCIONÁLNÍ ZÁTĚŽÍ, KTEROU SI NESEME V TĚLE. 

Když se uzamčené emoce odstraní, začne se fyzický a psychický stav zlepšovat, začnou se dokonce měnit i charakterové vlastnosti člověka.

Temperament je v těle vytvářen tvorbou hormonů, které si tělo vytváří na základě specificky vyformované autonomní nervové soustavy během prenatálního období. Máma v klidu - dítě v klidu, máma ve stresu - dítě "neklida" atd. To jsou velmi hluboká a nevědomá nastavení, kterým se formuje budoucí osobnost člověka.

Integruje-li  se např. emoce hněvu, která v dotyčném spouští hněv na první našlápnutí, začne se měnit jeho chování. Z bručouna a uhádaného člověka, se stává milý týpek, který je přátelský a otevřený světu.

Byla sňata jeho emoční zátěž, vypnuta stresová reakce v těle, už nenese tak obrovské břímě na svých bedrech, nemá pocit ohrožení, zrady...... Čím se mění od základu všechny jeho reakce a v konečném důsledku i povaha samotná. Už nereaguje z pozice strachu, ale pozice vnitřního klidu. Začíná se otevírat světu i životu samotnému.

Tohle umí Kraniosakrální Biodynamika. Uvolňuje uzamčené emoce v těle. Dává možnost znovu žít a krok za krokem se navracet ke zdraví.

Dotkněte se ji také, darujte sobě či svým blízký vánoční poukaz, vyměňte stres, strach za vnitřní klid a plnou důvěru v život.

Ing. Pavla Moravcová

BCST terapeut


Rád-a bych vánoční poukaz


Já si dovolím sdílet FB příspěvek ze skupiny MY jsme YOUNITY, který vnímám jako obrovské poselství. Pro Ty jež tápou a ptají se proč se mne neustále dějí ty sračky.

Anandamid (arachidonoylethanolamid; AEA) je endogenní kanabinoidní ligand (endokanabinoid; endokanabinoidní neurotransmiter) na kanabinoidní receptory. Nalézá se v některých zvířecích a lidských orgánech, především pak v mozku. Izoloval jej a jeho strukturu určil český analytický chemik Lumír Ondřej Hanuš a americký molekulární farmakolog William...